90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 723
90+3′

Второто полувреме се игра в тренировъчно темпо. Мъглата не беше много гъста и червените топки не влязоха в употреба.

90′

Три минути добавено време.

89′

Красив момент! Николай Георгиев се разтегна и спаси опасен удар на Мартин Минчев.

88′

Даниел Пеев опита изстрел след бърза контра на гостите. Нападателят не можа да се ориентира добре в ситуацията.

84′

Спасяване на Георгиев след далечен удар на Зехиров. Хубава атака на домакините отдясно.

79′

На Витоша ще бъде нужен силен дух, за да се спаси от изпадане според треньора Росен Кирилов.

76′

Илиан Илиев хвърля последния си коз за запазване на резултата. Атанас Зехиров заменя Героги Божилов под овациите на публиката. Това означава, че Дани Кики ще доиграе мача.

73′

Дани Кики опита изненадващ пас зад защита при изпълнение на фаул. Идеята остана неразбрана и топката излезе в аут.

71′

Даниел Пеев можеше да намали. Той изпревари Хасани в малкото поле, но не можа да нанесе удар с глава.

68′

Даниел Пеев заменя Григор Долапчеив. По-късно Пеев ще може да анализира представянето си на терена.

63′

Мартин Минчев за малко не можа да засече хубаво центриране на Георги Илиев отдясно.

61′

Слаб удар на Ангелов с глава. Авторитетна намеса на Макенджиев пред голлинията.

59′

Мартин Минчев влиза на мястото на Николай Минков.

56′

Бистричани има само три гола гост през този сезона. Те вкараха на ЦСКА при 1-6, с Локомотив (Пд) при 1-3 и само срещу Верея постигнаха равенство 1-1.

54′

Опасно центриране на Лазаров от корнер към далечната греда. Неточен изстрел на играч на Витоша с глава.

51′

Илиев центрира от фаул близо до аутлинията отдясно. Топката остана в стената.

45′

Започна да пада мъгла и домакините приготвиха червени топки.

45+1′

Кики центрира остро отдясно, Ангелов защитник успя да избие пред голлинията с глава.

Два гола на Радослав Василев сле фаулове на Георги Илиев. Витоша няма аргументи в мача.

45′

Темпото е вече тренировъчно.  Слънцето се скри. Една минута добавено време.

43′

Гочев стигна до аутлинията отляво. Долапчиев направи фаул в атака при опит да засече топката.

40′

Мартин Костадинов заменя контузения Кононго.

36′

Стефан Христов стреля отдясно в аут. Опасна атака на гостите. Румен Гьонов от витоша изрита защитник при опит да нанесе удар от опасна позиция.

32′

ГОООЛ! Георги Илиев центрира балонно отляво от фаул към далечната греда. Радослав Василев се извиси над всички и с рамо отклони топката към десния ъгъл на вратата на Георгиев.

29′

Василев можеше да се възползва от грешка в защитата на Витоша, но се засуети. Последва шут на Илиев в аут.

26′

Стефан Станчев фаулира Мутавчийски. Илиев не е доволен от картона.

25′

Костадин Ангелов гледа угрижено изявите на своите възпитаници. Очертава се 29-и мач без победа.

22′

Георгиев беше притиснат от Василев след върната топка, но със самочувствие успя да изчисти топката настрани.

19′

ГООЛ! Прекрасно изпълнение на Георги Илиев. Той стреля от фаул в дясната греда на Георгиев. Вратарят само докосна топката. Радослав Василев вкара добавката на празна врата.

16′

Василев остана сам срещу Георгиев, но се оказа в засада. Авторитетно ръководене на мача от Волен Чинков.

15′

Два корнера за гостите отдясно. След втория Христов засече топката в аут.

12′

Страхотен плонж на Георгиев след изстрел отляво на Минков.

9′

Опасен фаул за гостите пред наказателното поле.
Долапчиев стреля опасно близо до рекламата.

8′

Гостите са групирани отзад. Усеща се напрежение в играта на възпитаниците на Илиан Илиев.

5′

Бърза контра на гостите. Защита успя да неутрализира опасността.

4′

Опасно центриране на Кики отдясно. Нападателите на Черно море останаха под топката.

1′

90.Мартин Минчев 77.Даниел Пеев

Черно море излиза за задължителна победа срещу аутсайдера в Първа лига Витоша (Бистрица). "Моряците" нямат право на грешка, защото преследвачите им от Пирин са само на две точки зад тях.

Днешният мач може да се окаже първи в поредица от четири в следващите седмици. Нищо чудно двата отбора да се изправят един срещу друг в баражите за оцеляване в "групата на майсторите". Варненци със сигурност искат да избягнат подобен сценарий и всичко освен тяхна победа ще бъде изненада.

Това е един от последните мачове, в които Костадин Ангелов може да направи последни настройки преди мачовете на истината. Витоша няма победа през този сезон, но сегашният регламент дава шанс за оцеляване независимо от точковия актив. Бистричани подобряват играта си в последните двубои и се надяват скоро да постигнат първа победа в елита.