Чипев стреля от свободен удар, но топката премина в страни от вратата.

23′

Без интересни положения в минутите след падането на попадението

14′

Вратарят на Монтана Христо Иванов получи жърт картон за протестите си при попадението за Черно море

12′

ГООООООООООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! "Моряците" изпълниха корнер, топката бе отбита, след което попадна в Пламен Николов, който бе точен за 1:0! При ситуацията обаче не стана ясно дали топката е минала голлинията. От състава на Монтана дълго протестираха

10′

Спокойни първи десет минути на стадиона в Каварна

5′

Защитата на Монтана сгреши като остави Кузма да напредне и сам от границите на наказателното поле да стреля, но неточно.

1′

9 Бакари 9 Атанас Илиев

Черно море посреща Монтана в последния мач от втория кръг на Първа лига. Срещата в Каварна започва в 20:00 часа.

На старта на първенството, "моряците" победиха Пирин. В лагера на Монтана влизат в двубоя в добро настроение, след като в предходния кръг измъкнаха нулево реми на „Георги Аспарухов“ срещу Левски.

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов няма проблеми с контузени и наказани играчи.

Наставникът на гостите Стевица Кузмановски няма да може да разчита на  Мурадов и Данило Соуса Монис-Бала, които страдат от контуции.

Главен съдия на мача е Ангел Баялцалиев.