Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! ЧЕРНО МОРЕ ПОБЕДИ ЛОКО ПЛОВДИВ!

89′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Марек Кузма с глава прави резултата 3:2 след като младокът Минков му центрира идеално.

86′

ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Димо Бакалов вкара за 2:2 след като от границата на наказателното поле засече отбита топка.

82′

Инициативата е в Локо (Пд), но без опасни положения в последните минути на двубоя.

75′

Талантът Минчев замени Коконов.

72′

Велковски излезе, влезе Серджо.

67′

Марчев бе заменен от Мартинович.

66′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Сукуп центрира към Кузма, но Везалов пред него с гърди прати топката в собствената си мрежа!

58′

Силен удар от далеч на влезлият преди малко Балджийски. Пиргов лови сигурно.

56′

Балджийски замени Паланков.

53′

Кузма стреля силно, но Пиргов лови.

48′

Камбуров стреля от въздуха от близо, Михайлов със страхотен рефлекс изби.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Веселин Марчев намери добре Крумов, който центрира в наказателното поле към Мартин Камбуров, който засече с глава, правейки резултата 1:1. Това е гол номер 11 за нападателя.

41′

Кузма преодолява защитата на Локомотив и остава сам срещу вратаря. Ударът му обаче е безкрайно слаб и право в ръцете на Пиргов.

36′

Жълт картон за Велковски.

31′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Стефан Станчев засече с глава от задна позиция след изпълнение на корнер. Намиращият се в непосредствена близост Мартин Камбуров изгледа безучастно действията на бранителя и позволи резултатът да стане 1:0!

25′

Пируло опитва далечен удар, който не затрудни Илко Пиргов. Вратарят получи шанс за изява след като дълго време бе резерва на Ел Харуби.

24′

Тотална скука на стадиона в Каварна.

20′
15′

След проливен дъжд, на стадиона в Каварна изгря слънце.

11′

Лек домакински натиск в първите 10 минути на двубоя.

9′

Георги Илиев изпълни от фаул, топката рикошира, домакините искаха игра с ръка на "смърф" в наказателното поле, но съдията Ангелов подмина ситуацията.

4′

Коконов отправи мощен удар от точката на дузпата, но ударът му профуча до лявата греда.

1′

17. М. Костадинов 77. Мартинович
35. Минчев 20. Пауло Серджо
97. Минков 24. Минчев
15. Траянов 37. Законов

Черно море посреща Локо (Пловдив) в мач от 29-ия кръг на Първа лига. Срещата започва в 17:45 на стадиона в Каварна. Гостие от Пловдив са водени от новия си треньор Войн Войнов, който ще напшрави официален дебют.

"Черно-белите" натрупаха четири загуби напоследък, включително отпадане от турнира за Купата, а са без успех в 6 мача. Това им отрежда 6-ото място с 39 точки.

Черно море пък е в серия от три поражения и също отпадане от Купата. Тимът на Гонзо е 5-и с 43 точки, като може да изместят Дунав (45 точки) от четвъртата позиция.

Верея приспа Монтана и спечели с 1:0 (ВИДЕО)