Турнир: efbet Лига Стадион: "Лазур" Зрители:

Жълт картон за Юсеин.

88′

Димитров бележи от бялата точка! 3:2!

87′

Дузпа за Славия, след като Мартинов беше фаулиран на границата на наказателното поле.

84′

Жълт картон за Димитров.

83′

Неделев е заменен от Милев.

73′

Георги Петков влиза на терена, Йомов напуска играта.

70′

Червен картон за Марио Кирев! Славия остава с 9 души на терена!

63′

Гол на Неделев! 3:1 за Ботев (Пд)!

62′

Дузпа за Ботев, след като Паоло се свлича на земята в наказателното поле на Славия.

60′

Жълт картон и за Панов.

55′

Тюкалов е заменен от Джурджу в редиците на Славия.

54′

Жълт картон за Паоло.

53′

Втори жълт, респективно червен картон за Буров! "Белите" остават с човек по-малко на терена!

52′

Радостин Станев е изгонен от скамейката на Славия.

51′

Жълт картон за Буров.

47′

2:1 за Ботев (Пд)! Кирев първоначално спаси шут към вратата си, но Жоао Паоло все пак бележи с ефектна добавка.

46′

Стоянов е заменен от Кикарин.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

43′

Силен шут на Стоянов, нов гол не пада.

38′

Ботев (Пд) изравнява резултата! Попадение на Неделев!

27′

Нов изстрел на Тодор Неделев, отново без гол в полза на Ботев (Пд).

22′

Неделев стреля, Кирев лови.

15′

Сердеров бележи за Славия! 0:1! Димитров асистира за попадението на Сердер.

8′

Вихрена акция за "белите", но футболистите на Славия пропускат три отлични опита за реализиране на попадение.

2′

Вратарят на Ботев спасява шут на Сердеров.

1′

73. Иван Стоянов 9. Сердер Сердеров

Ботев (Пловдив) и Славия излизат един срещу друг в последен мач от третия кръг на Първа професионална лига.

Двата тима започнаха трудно кампанията и все още не познават вкуса на победата.

„Жълто-черните“ стартираха с равенство в пловдивското дерби с Локомотив, а във втория кръг допуснаха тежко поражение от Лудогорец с 1:4. В

„белия“ лагер пък записаха две загуби в първите два кръга - от ЦСКА и Берое.

Двубоят ще се играе на стадиона в Коматево, след като домакините поставиха осветление. Главен рефер е Стефан Апостолов.

Домакините ще бъдат без своя наставник Николай Костов, който бе наказан за един мач заради инцидентите в Разград по време на двубоя с Лудогорец, когато фен на „зелените“ го заля с вода.

Сериозни промени са налични в състава на „белите“, които са единствения тим без точка от началото на сезона в елита. Наставникът на тима Александър Тарханов не може да разчита на левия си бек Омар Абуд, който бе изгонен в мача с Берое.