63′

Камерите показаха окървавен фен на Левски.

Не стана ясно какво точно се е случило.

62′

Жълт картон за Карачанаков, за оспорване на съдийското решение, взето преди секунди.

61′

Игра с ръка на Георги Костадинов в наказателното поле на Левски!

Дузпа няма!

60′

Аниете заменя Костадинов.

58′

Жълт картон за Тенев.

57′

Яблонски фаулира Зехиров в наказателното поле.

Йорданов отсъжда... корнер.

55′

Грешка на Лукин извежда Карачанаков в добра позиция.

Изстрелът му обаче е далеч от истината...

50′

Опит на Яблонски да порази целта от доста далечна дистанция.

Не му се получава.

47′

Бомба на Бурабия!

Перниш избива трудно, но няма кой да засече топката след това.

46′

Огнянов заменя Александров.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме беше по-скоро равностойно, като и пред двата тима се откриха добри възможности за отбелязване на гол.

"Сините" владееха топката по-често, но в голяма част от времето атаките на съперника бяха по-опасните в срещата.

Берое изчакваше шанса си основно на контраатака, като този им подход към двубоя даде резултат след 13 минути игра.

Тогава статуквото бе нарушено, като след центриране на Карачанаков от корнер, Мартин Райнов засече топката с глава в мрежата на Левски, давайки преднина на тима си.

Столичани потърсиха непосредствен отговор на промяната в резултата, но пробив на Краев завърши с отчайващ изстрел от негова страна.

На няколко пъти домакините претендираха, че са били ощетени от съдийската бригада, ръководеща мача, като поискаха три нарушения, в близост до наказателното поле на съперника, а същевременно реагираха остро на две откровени симулации, от страна на Сашо Александров.

Така или иначе натискът на "сините" не доведе до промяна в резултата и двата тима се оттеглиха в почивка при 1:0 за старозагорци.

45′

Почивка.

44′

Спорна засада на Мапуку.

Нов дискусионен момент в мача.

Отново в ущърб на Берое.

42′

Яблонски задържа с две ръце Мапуку.

Николай Йорданов не отсъжда нарушение.

От скамейката на Берое скочиха да оспорват взетото решение.

40′

Бабатунде Адениджи пробва голов удар с пета.

Не успява да намери очертанията на вратата.

39′

Жълт картон за Кохей Като.

35′

Откровена симулация на Сашо Александров, в близост до наказателното поле на Берое.

Реферът обаче сигнализира за нарушение на правилата.

32′

Неприятен сблъсък между Краев и Тенев.

Ситуацията се разминава без официални предупреждения и контузии.

30′

Жълт картон за Зехиров.

Грубо влизане на футболиста на домакините и подобаваща реакция на опитния Николай Йорданов.

24′

Божидар Краев бе изведен в чудесна позиция в наказателното поле на съперника.

Завършващият му удар обаче беше отчайващ.

21′

Перниш спасява силен шут на Бурабия.

Добра възможност за "сините".

Може би най-чистата до момента.

18′

Жълт картон за Сашо Александров.

16′

Димна завеса спря играта на стадиона в Стара Загора за няколко минути.

Феновете на домакините изразиха бурно радостта си от откриващото попадение.

13′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Мартин Райнов дава предимство на Берое!

Попадение с глава на футболиста на домакините.

1:0!

12′

Опасен изстрел на Карачанаков от свободен удар!

Топката се отбива в стената и излиза в корнер.

11′

Яблонски чисти топката от самата голлиния!

Кръстев парира шут на Божилов, но топката попадна в Мапуку, който стреля и само намесата на героя от дербито с ЦСКА предотврати ранен гол за Берое в мача!

След 4 години Левски и Николай Митов отново подчиниха ЦСКА - 2:1!

Драма до самия край на националния стадион

10′

И баскетболистите на Берое подкрепят футболния тим срещу "сините".

Берое категоричен на гости на Ямбол

Старозагорци излязоха под номер 2 в подреждането

8′

Честите нарушения определено не влияят добре върху качеството на предлагания до момента футбол.

7′

Левски използва основно крилата си, при своите акции в полето на съперника.

До момента нито една атака през центъра за "сините".

6′

Няколко последователни паса към Мапуку, от страна на домакините.

Дали пък това не е част от тактиката на Ферарио Спасов в мача?

5′

Все още нито един от двата тима не взима игрови превес на терена.

"Сините" владеят по-често топката, но пък са преминавали само два пъти централната линия на игрището.

1′

11.Виле Салмикиви 26.Амаду Сукуна

Берое посреща Левски в мач от 24-я кръг на Първа лига днес, от 15:00 часа.

Ситуацията при домакините е повече от деликатна. Старозагорци са с три поредни загуби, докато "сините" влизат в мача със самочувствие на победители срещу ЦСКА.

Левски обаче трябва да внимава, защото срещу този съперник "сините" имат 4 поредни загуби, когато трябва да играят на терена под Аязмото. Освен това при срещите в Стара Загора силите са доста изравнени - 16 победи, 17 равенства и 17 загуби за левскарите.

Въпреки това столичани са категоричен фаворит, тъй като Ферарио Спасов има доста проблеми за разрешаване пред себе си. Аут са наказаните Иво Иванов, Веселин Пенев и Карлос Охене, а Георги Динков и Матеас Делич са контузени.

Снимка 280501

"Сините" са в почти пълен състав, с изключение на вратаря Боян Йоргачевич и защитника Симон Сандберг, който обаче и без това е със статут на твърда резерва на "Герена".

Вече усилено се говори, че загуба за Берое днес ще коства поста на Ферарио Спасов, а за мястото на специалиста е спряган бившият треньор на Лудогорец и Левски - Стойчо Стоев.

Ники Митов: Искам победа срещу Берое, вече говорих със Спас Русев

"Кой ще пази ли? Ще мислим, Вальо Захариев ще питам"