90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 923
90+3′

Край на битката. Второ равенство между Берое и Дунав за този сезон. Успешен дебют за Малин Орачев.

90+1′

Конов се хвърли и хвана топката. Той изчисти за да се провери състоянието на Патев.

90′

Трим минути добавено време.
Два корнера за домакините отдясно.

89′

Леони шутира силно под малък ъгъл отляво. Топката мина до близката греда.

89′

Пеев замени Негруц. Томаш дава шанс на едно от младите момчета да усети тръпката на Първа лига.

88′

Юлиан Ненов влиза на мястото на Васил Шопов, който доста се поизмори.

84′

Берое атакува предимно отдясно чрез Карачанаков. Орачев даде указания на защитата.

81′

Хубчев чисти на сигурно в корнер след центриране отдясно на атаката на Берое. Домакините организираха бърза контра.

79′

Силен удар на Леони от границата на наказателното поле. Топката летеше неспасяемо, но профича покрай дясната греда на Конов.

78′

Очевиден е стремежът на гостите да играят на контраатака в края.

76′

Ларин изчисти след хубаво центриране на Карачанаков. Решителна намеса на украинеца.

74′

Играта отново е равностойна. Гостите отразиха краткосрочния натиск след изравнителния гол.

72′

Хубчев центрира отляво. Хаджиев изчисти пред връхлитащия Васев.

69′

Карачанаков замени Фирцулеску и застана отдясно на атаката на Берое.

67′

Адамович сменя Цонев. Томаш отоговаря на предизвикателството.

66′

Голмасторът Будинов е заменен от Бранислав Костадинов. Мирослав е изпитвал болки още преди попадението.

66′

Мачът се отвори. И двата отбора залагат вече на атаката.

65′

Камбуров се пребори за топката в наказателното поле след центриране, но нямаше играч в зелено, който да засече топката.

61′

Русенци вече имат 799 гола в групата на майсторите.

59′

ГООООЛ! Мирослав Будинов вкара на празна врата отблизо. Карагерен се измъкна отляво. Той стреля под малък ъгъл и топката се отклони в двете гради. Тя попадна в непокрития Будинов.

56′

Конов сбърка, но бързо се коригира. Стражът изглежда смутен след неочакваната си поява на терена.

55′

Хората на Малин Орачев се опитват да отговорят подобаващо. Дунавци упражняват висока преса.

54′

Гостите пренасят играта напред. Томаш предприема мерки неговия отбор да не бъде изненадан.

50′

ГООООЛ! Мартин Камбуров вкара гол №193 в Първа лига. Топката случайно стигна до нападателя след подаване на Леони отляво. Голмайсторът откри от непосредствена близост.

48′

Тейнур Марем се държи за лицето. Защитникът се изправи и ще продължи. Той получи извинение от Мартин Камбуров.

47′

Мартин Камбуров вкара в топката във вратата след центриране. Леони, Камбуров и Иванов бяха в засада.

46′

Конов вече игра с топката след връщане назад. Той я хвърли към Хубчев.

45′

Антонов е заменен от Конов след контузията, която получи след сблъсъка с Камбуров.

45′

Камбуров продължава. За втори път през сезона Антонов е сменен от Луков.
При първия момчетата на Стамен Белчев вкараха три гола на русенския страж.
Мартин Орачев е внесъл необходимите промени на почивката.

45+1′

Край на равностойно първо полувреме. Антонов отново легна на земята и получава медицинска помощ.

45′

Антонов и Камбуров е сблъскъха в наказателното поле. Картон за нападателя. Лекарският екип на Дунав влезе в полето.

44′

Шут на Карагерен. Перниш направи крачка и улови топката.

43′

Хубчев центрира отляво. Будинов беше изпреварен от Цонев и корнер за гостите.

40′

Будинов комбинира с Васев в полето на Берое. Вторият не можа да остави топката в очертанията на терена.

30′

Здрава и равностойна игра. Домакините не могат да осъществят очаквания натиск.

25′

Гостите постепенно изравниха играта. Александър Томаш ръкомаха нервно на тъчлинията.

21′

Хубав финт на Карагерен в полето на Берое. Защитник успя да измъкне топката в решителния момент.

17′

Борислав Цонев достигна до топката в опасна близост. Ударът му за малко не достигна до целта. Кълбото прелетя до лявата греда на Антонов.

15′

Корнер за Берое отляво. Топката беше центрирана високо и отклонена лошо от играч на домакините.

11′

Греда за Дунав. Божидар Васев се ориентира най-добре и стреля полуфалцово в далечния ъгъл . За малшанс на Дунав топката се отклони от десния стълб на вратата на Перниш.

7′

Серия от центрирания пред вратата на гостите.Засега защитата се справя.

6′

Като отне топката и напредна отляво. Успоредното подаване пред вратата не беше засечено.

5′

Камбуров стрля фалцово. Топката прелетя над напречната греда. Камбуров не можа да натисне достатъчно топката.

4′

Карагерен спъна Негруц пред линията на наказателното поле. Заслужен картон.

2′

Мачът е дебютен за Малин Орачев. Той предпочита да работи с млади футболисти. Орачев, като предшествника си Веселин Великов няма лиценз и официално е част от щаба на Пламен Донев.

1′

Център за Берое. Домакините атакуват наляво.

91.Костадин Пеев 94.Юлиян Ненов

Берое може да се изкачи временно на трето място, ако победи Дунав в третия мач от 15-тия кръг на Първа лига. Момчетата на Александър Томаш са фаворити и един успех ще ги доближи до сигурно място в първите шест.

Наставникът на старозагорци няма да разчита на контузените Веселин Панков и Михаил Михайлов. Мартин Райнов и Карлос Охене са с наказанияи ще гледат мача от трибуните.

Малин Орачев, който оглави щаба на Пламен Донев ще дебютира начело на русенци. Отборът не може да намери своето лице от началото на сезона. Дунавци нямат гол от 5 мача. Последният беше отбелязан в Стара Загора срещу Верея. Втората им победа в първенството е от 10-ти септември срещу аутсайдера Витоша.

Срещата ще покаже дали треньорската смяна ще даде положителен ефект или дали русенци ще обиграват отбора за мачовете във втората осмица.