Отборът на Черно море се наложи с 4:0 като гост над Любимец в двубой от последния за редовния сезон 26-и кръг. Отличен дебют за „моряците" записа Валери Домовчийски, който се отличи с две попадения.

Бившият национален състезател откри резултата в 62-ата минута, когато изпълни точно дузпа. Само 3 по-късно отново Домо бе в прегръдките на новите си съотборници, след като се разписа с хубав диагонален удар.

В последните 10 минути на мача резервата Атанас Илиев и опитният халф Даниел Георгиев добавиха по още едно попадение, с което оформиха крайния резултат - 0:4.

Черно море завърши на 7-а позиция в класирането в редовния сезон и ще започне плейфите следващата седмица срещу втория в класирането, който ще бъде определен по-късно тази вечер след мача Литекс - Лудогорец.

ЛЮБИМЕЦ - ЧЕРНО МОРЕ 0:4 (СЪСТАВИ И КОМЕНТАР)