Георги Василев записа кошмарен повторен дебют в българския клубен футбол. Генерала, както е известен специалистът, загуби със своя Черноморец с 1:2 у дома от Черно море. И двете попадения паднаха още преди да са изминали и 20 минути. През втората част пък "акулите" пропуснаха златен шанс да се върнат в мача, след като Георги Андонов пропусна дузпа. Те стигнаха все пак в края до почетен гол, дело на Хайри.

Първите минути не бяха особено интересни. При първата сносна ситуация падна и гол. В 7-ата минута при една атака на "моряците" Божилов отправи изненадващ удар, топката рикошира в крака на Георги Терзиев и влетя в мрежата на "акулите".

Черноморец изпадна в лек шок и в следващите няколко минути не се случи нищо интересно. В 18-ата минута обач "моряците" отново изригнаха. Старокин фаулира Сашо Александров. Георги Илиев бе точен от "бялата точка" и "моряците" поведоха убедително - 2:0.

До края Черноморец отговори само с една по-сериозна ситуация, при която Сашо Александров изчисти топката от голлинията.

През втората част играта бе предимно в центъра и двата тима по-рядко създаваха ситуации за гол. Все пак, в 61-ата минута Черноморец стигна до дузпа. Танко Дяков фаулира Койта и Антон Генов посочи "бялата" точка.

Илко Пиргов обаче отрази с вещина удара на Георги Андонов и по този начин запази резултата.

В самия край на мача Черноморец стигна все пак до гол. Хайри засече топката след поредното центриране и реализира за 1:2, но за повече просто нямаше време.