Един от лидерите в шампионата на България Черноморец (Бс) се измъчи и стигна само до 0:0 срещу бойкия тим на Монтана. "Акулите" се опитаха да победят, но не им достигна шанс.

Двубоят не започна добре за домакините, които бяха принудени да извършат две принудителни смени само в рамките на първия половин час. Георги Мечечиев и Мирослав Иванов получиха травми. Въпреки това най-чистото положение до почивката се откри пред Монтана. След хубав удар в гредата, топката попадна в Мирослав Антонов, но той отблизо пропусна.

През втората част играта бе сравнително равностойна. Все пак акулите пробваха да натиснат и чрез Мартин Тошев и Пламен Крумов създадоха изключителни ситуации за гол, но не успяха да вкарат. За домакините най-доброто положение се откри пред Чипилов, но Борел го спря. В последните минути обстановката се изнерви и се стигна до куп много нерви и фаулове, но в крайна сметка резултатът не се промени.