Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: без публика

Второто полувреме приличаше на хокей на лед. Като настилка и като голове.

ГОООООЛ! Владимир Айтов вкара много късен гол.

90′

Три минути добавено време.

83′

ГООООЛ! Мартин Кавдански остана сам срещу вратаря след корнер и вкара четвърти гол за "царете".

77′

Пласид спаси удар отблизо.

67′

ГООООЛ! Хубав удар на Дилан Мартенс извън наказателното поле.

64′

АВТОГООООЛ! Мартин Кавадански нацели Антонио Георгиев и топката изненада Пласид. Втори автогол в мача.

55′

Мачът се играе при много здрав снеговалеж.

50′

Луис Педро замени Андресон.

48′

ГООООООЛ! Билал Бари надбяга защитата и стреля неспасяемо в долния ляв ъгъл на вратата.

47′

Мачът може да продължи към 19:15 часа. Това при условие, че червената боя бъде намерена.

46′

Домакините трябва да очертаят линиите и тогава може да се доиграе мача.

45′

Второто полувреме ще се играе на заснежен терен. Греблата на домакините за почистване не са от най-качествените.

45′

Сергей Георгиев заменя Борислав Балджийски.

45′

Кабаков е събрал хора от двата щаба и им обяснява какво се случва.

45′

Отборите се прибраха по съблекалните.

45′

Вече се работи сериозно по очертаването на линиите. Събират се хора за целта.

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45′

Вече се почиства с едно гребло едната странична линия. С това темпо няма скоро теренът да е готов.

45′

Червената боя вече е пристигнала на стадион "Огоста"!

45′

Второто полувреме започна с един час закъснение.

45+1′

Резултатът може би е голям, но футболът се играе на голове.

43′

Кордейро блокира удар на Башлиев от хубава позиция. Само корнер за Монтана.

42′

Пласид излезе извън наказателното поле, но беше надигран от Бари, който не можа да намери свой съотборник пред празната врата.

40′

Дъждът премина в сняг и топката беше сменена с оранжева.

39′

Николай Цветков получи картон за симулация за дузпа.

35′

ГООООЛ! Стефан Христов надбяга защитата на Монтана след грешка на централния защитник. Христов финтира Орлинов и под малък ъгъл успя да я вкара във вратата.

33′

Картон за Дилан Мартенс за груб фаул.

32′

Емануил Манев направи груб фаул отзад.

31′

АВТОГОООЛ! Александър Башлиев на близката греда скочи най-добре от всички и намери топката с глава. Ударът се получи неспасяем назад за Орлинов, който беше лошо позициониран.

30′

За малко автогол на Иван Михов от Монтана. Той засече топката с глава и тя мина точно за гредата за нов корнер.

29′

Претенции за игра с ръка на Раян Даскалов в наказателното поле. Оказа се, че топката го е ударила в ребрата.

22′

Много крив удар на Балджийски от добра позиция пред наказателното поле.

21′

Шут на Балджийски, но отново топката е право в ръцете на Пласид.

17′

Тони Тасев стреля от фаул право в ръцете на Пласид.

11′

Монтана повече залага на скоростта на Тасев и Минков.

9′

Първите минути са за "царете", които от много време не са вкарвали гол.

5′

Добро спасяване на Орлинов.

1′

Преди мача имаше минута в памет на великолепния футболист и треньор Никола Спасов.

19.Росен Кръстев 44.Дилян Георгиев

Отборите на Монтана и Царско село се изправят един срещу друг в последен двубой от програмата на кръга в efbet Лига. Срещата ще бъде малко по-специална между двата тима, тъй като ще бъде възпоменание и за наставника Никола Спасов, който внезапно напусна този свят след кратко боледуване. Именно това бяха последните отбори, които Адмирала водеше в своята треньорска кариера.

Монтана излиза с фланелки с лика на Никола Спасов

Атанас Атанасов ще дебютира за четвърти път

Мачът от 17:30 часа на стадион "Огоста".

Двубоят ще бъде дебют за Атанас Атанасов - Орела начело на Монтана. За първата си среща той няма да може да разчита на защитника Валери Христов, който не е възстановен от травмата, която получи срещу Локомотив (Пловдив). Янко Ангелов пък изтърпява наказание. В групата обаче се завръща централния нападател Росен Кръстев.

Монтана ще прекрати договора на преотстъпения в Кариана Пиер Пиеров

Монтана ще прекрати договора на преотстъпен в Кариана, играчът става свободен агент

Тимът от Втора лига прекратява участието си в групата от Нова година

Вижте тук кой е фаворитът в срещата!

Колегата му Любослав Пенев пък няма да разчита на Божидар Васев, който е наказан. Сед изтърпяна санкция от 2 срещи в групата ще се завърне капитанът Реян Даскалов. Столичани са в серия от 4 поредни загуби и ще се опитат да спрат пропадането.

Главен арбитър е най-добрият ни международен съдия Георги Кабаков. Негови помощници ще бъдат Мартин Маргаритов и Диян Вълков. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите ще следи Костадин Стоичков.

Стойне Манолов даде отговор дали ще купува Ботев (Пловдив)