съставите на двата отбора

Конелиано:Годжев, Йошев, Христозов, Асенов, Орманджиев, Олегов, Атанасов, Горанов, Дяков, Манолов и Василев.
Марица: Акалски, Иванов, Крачунов, Банев, Димов, Мекиков, Д. Христов, Петров, Георгиев, Апостолов и Г. Христов.

15-та минута 0:1. Гол за Конелиано на Кирил Дяков от дузпа. Реферът Антон Генов отсъжда наказателния удар за нарушение на вратаря на Марица Акалски срещу голмайстора  на Конелиано Мирослав Манолов. Дяков бележи.
13-та минута - жълт картон за вратаря на Марица Акалски.
19-та минута - жълт картон на Иван Мекиков от Марица за грубо нарушение срещу Мирослав Манолов.
23-ата минута - жърлт картон за Стоян Орманджиев от Конелиано.
35-та минута - пропуск пред вратата на Марица, като вратаря Акалски спасява. В последвалата атака пропуск и за пловдивчани, като това е и най-чистото положение до момента за играчите на Марица.
40-та минута 0:2 - гол за Конелиано. Иван Димов от Марица си отбелязва автогол. След центриране в наказателното поле на Марица, Димов с глава в опита си да изчисти топката, прехвърля вратаря Акалски и бележи във вратата си.

1 минута допълнително време на първата част.

полувреме: Марица - Конелиано 0:2

46-та минута. Смяна в Марица. Манчев сменя Д.Христов.
47-ма минута. Възможност за футболистите на Марица за гол, след грешка на вратаря Годжев, но пловдивчани пропускат.
54-та минута гол за Марица.  1:2. Анастас Петров получава топката на границата на наказателното поле и технично бележи в левия долен ъгъл на Годжев.
55-та минута - смяна в отбора на Конелиано Стоян Орманджиев е заменен от Стойчев.
56-ата минута - жълт картон за Анастас Петров то Марица.
60-та минута - централният нападател на Марица Георги Христов излиза сам срещу вратаря Годжев, но пропуска.
66-ата минута - гол за Марица2:2. Реферът Антон Генов отсъжда  дузпа за Марица, за игра на Стойчев от Конелиано с ръка. Голмайсторът на Марица Георги Христов бележи за 2:2.
77-ата минута смяна в Марица. Стефанов сменя Мекиков.
86-ата минута гол за Конелиано 3:2. След изпълнение на фаул за Конелиано, топката е центрирана в наказателното поле, където с глава я засича голмйстора на Конелиано Мирослав Манолов и бележи.
88-ата минута смяна в Марица Площаков сменя Крачунов.
90-та минута жърт картон за Стефатнов от Марица.

Край на мача Марица - Конелиано 2:3. Конелиано влиза в "А" група.