Любимец завърши с победа сезона си в „А" група. „Дините" изненадаха с 2:1 Локомотив (Сф) на стадиона им в „Надежда".

Въпреки успеха, Любимец финишира на последното място в класирането. Локо пък завърши на третото място във втората седмица.

Срещата започна по-добре за домакините. В 7-ата минута Локо заби греда след като Маркиньос засече с глава центриране на Гаров, а Чавдаров се хвърли и успя да избие в гредата. До края на полувремето липсваха нови чисти положения. В 46-ата минута гостите успяха да поведат.

„Дините" изпълниха пряк свободен удар от фланга, настъпи разбъркване пред вратата на Локомотив и там Георги Вълчев успя да прати кълбото в мрежата въпреки реакцията на Кацарев за 0:1. В 60-ата минута Локо успя да изравни чрез Генов, който засече с глава центриране на Цанов. Две минути по-късно Любимец си върна преднината след гол на Колев.