90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,003
90+3′

80 минути мъка за Лудогорец. Но всичко е добре когато свършва добре за домакините.

Снимка 436250

90+2′

Швиерчок се размина с топката след центране на Лукоки.

90+1′

Три минути добавено време.

90′

ГОООЛ! Якуб Швиерчок стреля от границата на наказателното поле след бърза контра. Лукоки отклони топката и я направи неспасяема за Георгиев. Съдията е записал гола на Швиерчок.

89′

Чибота оново е много активен отляво. Центрането не му се получи.

88′

Долапчиев смени Купенов. Енгибаров хвърли всичко напред.

87′

Чибота се освободи след много финтове отдясно. Георгиев излезе напред и спси удара.

87′

Юсеин си изкара много бързо картон.

86′

Серкан Юсеин замени Дан Битон.

85′

Запро Динев заменя рожденика Мартин Станкев.

85′

Страхотен пропуск на Чибота, който се озова на скорост в ъгула на малкото поле. Играчът на домакините копна топката над гредата.

84′

Козмин Моци се извиси след центране на Станкев от фаул отляво. Ударът с глава на румънеца беше неспасяем, но мина малко над гредата на Илиев.

79′

ГОООЛ! Якуб Швиерчок стреля под гредата под малък ъгъл отдясно. Преди това Чибота центрира, вратарят Георгиев се сблъска с Димо Бакалов и топката попадна в Швиерчок, който беше безпощаден.

78′

Претенции за дузпа Лудогорец за игра с ръка на Амзин. За сега Гидженов не отсъжда 11-метров наказателен удар. Тълкуванието му е, че ръката не увеличава обема на тялото.

75′

Румен Гьонов получи картон за бавене на играта.

74′

Димо Бакалов влезе на мястото на капитана Дяков.

73′

Лукоки влиза на мястото на Вандерсон

72′

Ваньо Иванов заменя "висящия" Коурупис.

71′

Георгиев за пореден път авторитетно лови топката след центране. Вратарят падна лошо, връхлитайки върху Моци.

68′

Швиерчок остана под топката след центране отдясно и я удари право нагоре с глава.

66′

Двойно спасяване на Георгиев. Швиерчок стреля с глава след центриране на Икоко отдясно. Чибота не можа да вкара добавката.

65′

Чибота и Гьонов си удариха главите. Българинът получава лекарска помощ.

63′

Пропуск! Николай Георгиев изпусна топката. Тя се удари в горната греда и Швиерчок от от 50 сантиметра я вдигна над вратата.

62′

Дан Битон стреля в аут след фаул отляво. Този път ударът му не се получи.

61′

Жълт картон за Христев за препречване срещу Чибота.

58′

Чибота влезе отляво и стреля. Георгиев спаси, а Купенов доизчисти топката. По устата на Чибота се разбра какво каза след това.

57′

Гостите въобще не възнамеряват да играят с топката.

Снимка 436251

57′

Кочев се хвърли и предотваати корнер за Лудогорец отдяно на атаката.

55′

Вандерсон не можа да засече остро центриране на Чибота отляво.

54′

Крив диагонален удар на Швиерчок в аут.

53′

Самопожертвователни хвърляния на играчи на Витоша. Все удар на домакините засега е блокиран.

50′

Котев стреля диагонално в аут. Хубав, ненужен плонж на Пламен Илиев.

49′

Чибота стреля с тил. Топката мина на сантиметри до дясната греда на Георгиев.

48′

В момента топката е пред и в наказателното поле на гостите. И много центрирания.

47′

Чибота вкара топката в наказателното поле. Вандерсон падна, а ударът на Битон беше блокиран.

45′

Ще успеят ли момчета на Стойчо Стоев да разбият защитния вал на "бистришките тигри?

45+2′

Ето така, лекичко се изтъркули първото полувреме.Гол няма.

45+1′

Хубав удар на Битон от границата на наказателното поле. До гредата.

45′

Една минута добавено време.

40′

Нов шут на Битон. Диагоналният удар мина до далечната дясна греда на Георгиев.

39′

Страхотен шут на Битон от много далече. Георгиев се разтегна и спаси в корнер. Вратарят падна лошо при приземяването.

37′

Блокиран шут на Вандерсон. Икоко пред това изпусна възможност да стреля до лявата греда на гостите.

36′

Герогиев боксира атрактивно с плнож напред след центриране от фаул.

34′

Много лошо спиране на Швиерчок пред малкото поле след хубав пас на Чибота отляво.

33′

Григоре не можа да засече топката с глава след корнер. Домакините изпадат в безпътица.

30′

Станкев се размина с гола след остро центриране на Садула. Бърза контра за гостите.

28′

Хубаво включване на Икоко отдясно. Той върна топка, но защита се оказа по-съобразителна в мелето.

27′

Блокиран удар на Икоко в корнер след голямо меле в наказателното поле на гостите.

24′

Чибота изпусна да шутира след остро центриране отдясно. Леко нескопосано спиране.

23′

Бизнесът със семките се развива добре в такива двубои.

20′

Домакините опитват да влязат пре центъра с къси пасове, нещо което не става в съвременния футбол.

18′

Коурупис получи първия картон в мача за глупав фаул срещу Икоко.

15′

Лудогорец има притежание на топката 77%, но ударите в очертанията на вратата са 1 на 1.

14′

Георгиев плонжира надясно и спаси хубав удар отдалече на Чибота.

11′

Станкев удари в бъбреците Чибота при борба за топката. Гидженов счете, че няма нужда от картон за момента.

8′

Амзин стреля с глава в аут след центриране от фаул. Първ опасност за гостите.

6′

Топката е изчистена в корнер след центриране на Манолев. Вандерсон изпълни отляво, но Георгиев беше фаулиран пред голлинията от Швиерчок.

4′

Дяков пусна страхотен извеждащ пас, но Икоко не стигна топката пред пред вратаря Николай Георгиев.

3′

Досега 4 мача, 4 победи за Лудогорец. Голова разлика 12:2. В други възрастови групи ситуацията е различна.

1′

След шоуто в София, време е за мача на шампионите в Разград. Футболистите отбелязаха една минута мълчание в памет на великия Васил Методиев - Шпайдела.

92.Джоди Лукоки 96.Христо Иванов

Шампионът Лудогорец излиза за трета сигурна победа в новото футболно първенство. Момчетата на Стойчо Стоев са ангажирани на два фронта, като изявите им Европа са на преден план. Те нямат право излишно да губят точки и ще направят всичко възможно да няма изненади срещу Витоша (Бистрица).

Валур и Лудогорец не се победиха - 1:1

Лудогорец се спаси от срамна загуба в Исландия с гол в края

Абел Анисе донесе равенството на "орлите" при гостуването на Валур

Стойчо Стоев ще направи ротации спрямо четвъртък, когато късен гол на Анисе предотврати нелепа загуба от исландския шампион Валур.

Очаква се на вратата да бъде Ренан. В отбрана ще се завърнат Козмин Моци и Джордан Икоко, които не играха в Рейкявик. В халфовата линия титуляр ще е Дан Битон, както и капитанът Светослав Дяков, който ще си партнира със Стефан Баджи. По крилата ще атакуват Лукоки и Вандерсон. На върха на нападението ще бъде Якуб Шверчок.

Витоша стартира с две поражения и очевидно ще се опита да се закрепи за трета година в "групата на майсторите". "Тигрите" отново ще бъде без Емил Гъргоров, който се контузи в драматичния мач срещу Славия. Отново извън сметките на Енгибар Енгибаров ще бъдат Християн Василев и Кристиян Кочилов.

Срещата се очаква да бъде реферина авторитетно от пловдивския съдия Радослав Гидженов.