90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛУДОГОРЕЦ И ЛОКО СИ ПОДЕЛЯТ ПО ТОЧКА, СЛЕД КАТО ЗАВЪРШИХА ПРИ РЕЗУЛТАТ 0:0.

Лудогорец и Локомотив (Пловдив) завършиха при резултат 0:0

Експерименталният състав на Лудогорец не успя да победи Локо (ВИДЕО)

Двата отбора си разделиха по точка

90+3′

Жълт картон за Илко Пиргон за бавене на играта

90+2′

Мисиджан подаде към включващия се Ковачев, но младият футболист стреля неточно с глава.

90′

Три добавени минути на редовните 90.

82′

Последна смяна в състава на Локо - Йевтовски влиза на мястото на Серджо

81′

Дерменджиев дава почивка на Кишеда и пуска в игра Ивайло Климентов

78′

Георги Пашов ще довърши срещата, след като заменя капитанът на "смърфовете" в тази среща - Ванчо Траянов

73′

Янко Ангелов влиза на мястото на Дино Мартинович

67′

Веселин Марчев пропиля добра възможност да открие резултата, след като бе изпуснат от Пластун и остана сам срещу вратаря на Лудогорец, но ударът му бе доста слаб и неточен.

65′

Страхотен Пиргов! Кешеда намери Мисиджан, който бе добре позициониран точно пред стража на Локо, но ударът му бе спасен от вратаря!

63′

Ново разочароващо изпълнение от Мисиджан, който изпраща топката много над напречната греда.

55′

Хубаво изпълнение и от Крумов, който опита директен обстрел от фаул, но топката не попадна в очертанията на вратата.

54′

Възможност и за Локо! Димо Бакалов бе изпуснат от защитата на "орлите" и стреля от малък ъгъл, но изпълнението му бе доста неточно.

52′

Шанс за Мисиджан! Пламен Крумов подари топката на Върджил, но футболистът на Лудогорец не успя да стреля по най-добрия начин и топката рикошира в тялото на "грешника".

48′

Никакви смени не са извършили на почивката и двамата треньори.

46′
45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 0:0.

45′

Минута добавено време на редовните 45.

44′

Нова опасност пред вратата на Пиргов! Пластун бе оставен напълно непокрит в наказателното поле на "смърфовете" и съвсем спокойно стреля, но за късмет на Локо, топката не бе в очертанията.

40′

Хубав далечен удар на Жоао Паоло, но топката мина над напречната греда.

37′

Веселин Марчев бе изпуснат от защитата на Лудогорец, но ударът му профуча покрай вратата, пазена от Дос Сантос.

35′

Доста скучни са последните няколко минути на "Разград Арена".

32′

Жълт картон за Пауло Серджо, но причината остава неясна

25′

Силен удар на Паоло от дъгата на наказателното поле, но много неточен. Топката отлита в трибуните.

17′

Принудителна смяна в състава на Лудогорец - Джоди Лукоку е заменен от Светослав Ковачев

13′

Фен на Локо е на стадиона в Разград, за да подкрепя любимия си отбор, въпреки че е с патерици.

12′

Мисиджан е повален в наказателното поле на Локо, но главният съдия не отсъди нарушение.

9′

Какъв пропуск на Жоао Паоло! Футболистът на "орлите" застана зад топката при изпълнението на дузпата, но Пиргов спаси! Резултатът в Разград все още е 0:0.

8′

Фаул на Пламен Крумов срещу Жоао Пауло в наказателното носи дузпа на Лудогорец.

5′

Борба за топката в средата на терена доведе до нарушение на Кампаняро, но изпълнението на Пламен Крумов на фаула не застраши вратата на Дос Сантос.

4′

Отчитаме първи удар в една от двете врати. Пауло Серджо отправи по доста разочароващ начин топката към Дос Сантос, а той улови без проблем.

3′

В състава на "орлите" са извършени цели 8 промени, а голяма част от футболистите по терена са юноши.

1′

30 Козмин Моци

Лудогорец приема Локомотив (Пловдив) в мач от третия кръг в Първа лига, но със сигурност мисълта на разградчани ще бъде насочена по-скоро към реванша с Апоел (Беер Шева). Поради тази причина Георги Дерменджиев отново ще направи доста промени в стартовия състав, както бе и при победата над ЦСКА с 1:0 на "Армията" преди седмица.

Лудогорец с жест към привържениците си

Вижте за какво става дума

Голяма част от т.нар. титуляри ще останат на пейката, възможно е да има и такива, които ще са извън групата, с цел да бъдат съхранени за изключително важния реванш с израелците. Припомняме, че съперникът на разградчани е с преднина от два чисти гола след първия мач от третия квалификационен кръг в Шампионска лига.

За Локомотив (Пловдив) аут от състава е Дани Кики, който според официалните информации е контузен. Според мнозина обаче причината да не бъде в групата за днешния двубой, е скандалът боса с Христо Крушарски през седмицата.