Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

90′

Сисиньо и Горалски не се разбраха, Тиам отне топката и намери Обертан. Французинът се втурна в атака, но Моци с брилянтна намеса успя да му избие топката.

89′

Жълт картон за Ренан.

87′

Жълт картон за Горанов.

85′

Станислав Иванов заменя Кабрал.

83′

Удар на Нуно Рейш минава покрай вратата.

80′

Луан Виана влиза вместо Мариани.

Снимка 384763

78′

Жълт картон за Сисиньо.

76′

Лукас Саша влиза вместо Лукоки.

Снимка 384760

71′

Горалски заменя Кампаняро.

66′

Жоао Пауло влиза на мястото на Кешеру.

Снимка 384771

63′

ГРЕДА!!! Левски организира отлична атака. Нуно Рейш намери Жерсон Кабрал отляво, а холандецът подаде на Обертан в наказателното поле. Французинът стреля в далечния ъгъл, но топката срещна страничния стълб.

60′

Безкрайно неточен удар на Тиам от далечна дистанция.

57′

Ренан лови удар на Кабрал от далечна дистанция.

Снимка 384774

56′

Левски можеше бързо да стигне до изравнителен гол. Мариани получи в наказателното поле и потърси Кабрал. Холандецът опита технично да се разпише, но бе блокиран.

55′

Рейш влиза на мястото на Белмонт.

54′

ГОООООООООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!!! Хали Тиам се включи в атака, центрира отляво в наказателното поле, където бе Станислав Костов, а нападателят от няколко метра вкара за 2:1.

52′

Удар на Натанаел рикошира в Яблонски и излезе в корнер.

51′

Жълт картон за Белмонт.

46′

Лудогорец започна втората част вихрено. "Орлите" организираха бърза атака, защитник на "сините" изчисти топката, която попадна в Кешеру, но нападателят стреля над вратата.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

ГООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! "Орлите" наказаха нова грешка на Левски. Тиам сбърка, от което разградчани организираха мълниеносна контраатака. Кешеру изведе Вандерсон зад защитата на "сините", бразилецът нахлу в наказателното поле и с премерен удар вкара за 2:0.

44′

Левски бе близо до изравнителен гол. Цветкович се възползва от грешка на Лукоки и намери Мариани в наказателното поле. Швейцарският халф опита удар от движение, който Ренан изби в корнер.

41′

ГРЕДА!!! Натанаел опита пореден удар от далечна дистанция. Топката обаче срещна напречната греда на неубедителния Полачек.

40′

Полачек изби удар от далечна дистанция на Кампаняро.

34′

ГОООООООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!!!! Джоди Лукоки се разписа. Натанаел нанесе слаб удар от границата на наказателното поле, Полачек не успя да услови топката, която попадна в Лукоки, а холандецът се разписа за 1:0. При попадението останаха съмнения за засада на крилото на "орлите".

28′

Марселиньо стрела извън наказателното поле, Полачек успя да избие. Намиращият се в засада Джоди Лукоки опита да стреля, но не уцели кълбото, а след това Кампаняро отбеляза, но попадението бе отменено.

24′

Горанов центрира в наказателното поле, където Костов успя да играе с топката, кълбото рикошира в Недялков и излезе в корнер.

22′

Удар от далечна дистанция на Тиам минава покрай вратата на Ренан.

21′

Жълт картон за Дяков.

20′

Жълт картон за Недялков.

19′

Сисиньо достигна допката до аутлинията и центрира в наказателното поле, където Кешеру нанесе слаб удар с глава, който не затрудни Полачек.

15′

Пропуск на Костов!!! Милош Цветкович центрира перфектно отдясно за непокрития Костов в наказателното поле. Нападателят стреля с глава над вратата на Ренан.

10′

Жълт картон за Цветкович.

Ангел Петричев: Лудогорец искаше Пауло Аутуори да остане

"Методи Томанов е изключително важен човек за историята на клуба"

6′

Пропуск на Кешеру!!! Полачек не успя да изчисти топката, след това Холмар затрудни Тиам. Топката попадна в Марселиньо, който намери Кешеру в наказателното поле, но ударът на румънеца мина над вратата.

4′

Опасен удар на Натанаел от далечна дистанция затрудни Полачек. Словакът дейстра неубедително, но успя да избие топката в корнер.

2′

Нервите започнаха да преобладават още в началните минути. Жерсон Кабрал действа по-грубо срещу Натанаел.

1′