Каули Оливейра отстъпи мястото си на Дяков.

Ману замени Вандерсон.

65′

Янков замени Десподов.

61′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов бе изведен от Кешеру, атакуващият играч надбяга отбраната на новаците, навлезе в наказателното поле, останал очи в очи с Наумов, без проблем направи 4:0. Втори гол за национала и една асистенция до момента в мача.

58′

Домакините тотално владеят инициативата. Новаците изглеждат доста примирени с очертаващата се загуба и почти не минават центъра.

49′

Ясен Петров е на трибуните, за да наблюдава изявите на българските играчи.

47′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Галин Иванов влезе на мястото на Русев.

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Всичко в този мач изглежда свърши. Десподов проби отляво, навлезе в наказателното поле, подаде успоредно на голлинията, където Сисиньо бе в борба с Лясков, но играчът на гостите я отби в собствената си мрежа за 3:0.

40′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон се възползва от много груба грешка на Наумов като засече топка, която той не успя да изрита добре, и я подаде към свободния Кирил Десподов. Националът с лекота стреля и удвои. След вкарването на попадението, Десподов показа надпис под фланелката си - "ЧРД, брат ми!", заради което получи и жълт картон.

35′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Десподов центрира от корнер, Текпетей засече и стреля добре, Наумов изби, топката попадна в Жосуе Са, който бе изпуснат от отбраната и вкара за 1:0!

33′

Каули центрира отлично, Кешеру беше на добра позиция, но Минков изби с глава опасната топка.

28′

Приспивно темпо и почти никакви положения на "Хювефарма Арена".

23′

Симеон Петров върна необмислено към Наумов, Кешеру дебнеше, но вратарят се справи и не позволи удар във вратата си.

20′

Гостите опитват контраатаки, с много подавания, но към момента не намират правилния път към вратата на Кристиан Кахлина.

13′

Първа добра възможност в мача! Кешеру и Сисиньо направиха двойно подаване, българският национал подаде към Текпетей, който стреля от много добра позиция, но Александров протегна крак и топката промени траекторията си и вратарят я улови.

8′

Домакините владеят инициативата. Притежанието на топката е 75% на 25% в полза на шампионите.

4′

Текпетей центрира към наказателното поле, където Кирил Десподов стреля с глава, но встрани от вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

64 Доминик Янков 27 Борислав Дамянов

Отборите на Лудогорец и ФК ЦСКА 1948 ще закрият предпоследния кръг от редовния сезон в efbet Лига. Шампионите ще опитат да затвърдят своя възход срещу доста непредсказуем опонент. Селекцията на Валдас Дамбраускас разби Левски с 3:0 и демонстрира, че отпадането за Купата на България вече е забравено.

Сериозна чистка в Лудогорец след края на сезона

Повече от седем играчи може да поемат към изхода на "Хювефарма Арена"

Техният опонент пък продължава битката за утвърждаването си в първата шестица и определено се нуждае от точки в Разград. Надежда на новаците дават и добрите им изяви под ръководството на новия им старши-треньор Росен Кирилов.

Извън сметките на Валдас Дамбраускас и за този мач остават контузените Пиерос Сотириу и Абел Анисе, както и Ихинио Марин и Владислав Стоянов. Треньорът вероятно ще заложи на Кахлина на вратата и пред него в защита Сисиньо, Са, Вердон и Недялков. Баджи ще действа като опорен халф, а Вандерсон и Каули ще си партнират в средата на терена. Текпетей и Десподов ще действат на двете крила, а в атака ще започне Кешеру.

Локомотив (Пловдив) победи Левски с 1:0

Локомотив (Пловдив) се справи с немощен Левски

"Смърфовете" се наложиха с 1:0 над "сините"

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

Във ФК ЦСКА 1948 имат няколко проблема с окомплектоване на състава за днешния двубой. Росен Кирилов не може да използва наказания Климентов, а също така и Юсеин и Митков, които са в клуба под наем от Лудогорец и заради това нямат право да играят срещу разградчани. Очаква се наставникът да започне мача с Наумов на вратата и пред него в отбрана Александър Александров, Василев, Минков и Марин. Чочев и Шопов ще са двамата опорни халфове, а Иванов ще действа като плеймейкър. Русев и Денислав Александров ще оперират по крилата, а в атака ще се разчита на Бастунов.

ЦСКА победи Монтана с 6:0

ЦСКА загря за Вечното дерби с 6:0 срещу Монтана!

Отлична игра от "червените"

Главен съдия на срещата е Станислав Тодоров, с помощници Мартин Димитров и Красимир Атанасов. Четвърти рефер е Красен Георгиев, а работата на арбитрите зорко ще следи Николай Тодоров.

Берое загуби от Царско село - 0:1

Трета поредна загуба за Берое, Царско село взе скалпа на старозагорци в последната минута