86′

ГООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Лукоки бе изведен очи в очи с Иванов и не сгреши.

Професионално изиграно положение и чудесен завършек от нападателя на шампионите.

83′

Манолев пада в наказателното поле.

Поглежда към рефера Попов, но той не дава сигнал за извършено нарушение.

Дузпа няма.

79′

Шверчок сменя Кешеру.

76′

Стоянов получава жълт картон за удар в главата на Дяков.

75′

Битон залъга бранител на съперника и пробва да изведе Лукоки очи в очи с вратаря.

Малко не достигна на Джоди Лукоки, за да осъществи плана на своя съотборник.

71′

Чибота сменя Жоржиньо.

66′

Гади е заменен от Стоянов.

64′

Битон заменя Марселиньо.

57′

Жълт картон за Сисиньо.

50′

Засада на Сисиньо.

49′

Изстрел на Кешеру от близка дистанция!

Този път неточно негово изпълнение.

Пасът беше на Лукоки.

47′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Поредно центриране от корнер.

Иванов на първо време достигна до топката, но при добавката си Кешеру беше точен и дава предимство на своя тим.

Разградчани излизат напред в резултата.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме премина изцяло под натиска на състава на домакините. Разградчани опитваха всячески да преминат през бранителите в лилави спортни екипи.

Впечатление направи подходът на тима в нападение. Основно шансовете за изява на нападателите в зелено се търсеха чрез центрирания.

Фланговите подавания бяха най-силното оръжие на шампионите, като често те водеха до напрежение пред Иванов.

Стражът на националния отбор показа класа и на два пъти спря изстрели на Лукоки и Марселиньо от близка дистанция.

Попадение на Жоржиньо бе отменено заради засада в средата на полувремето. Лукоки засече центриране на Сисиньо, Иванов изби, кълбото стигна до Жоржиньо, който го прати в мрежата. Повторенията показаха, че засада действително има и решението на страничния съдия е коректно.

Малко преди почивката Марселиньо засече с глава центриране в полето на Етър, но топката се отби в горната греда и се върна в игра.

Малшансът продължи да преследва "зелените" до почивката и въпреки деветте си изпълнени корнера, те не успяха да стигнат до отбелязване на първи гол в срещата.

45′

Почивка.

41′

Засада на Младенов.

39′

ГРЕДА!

Марселиньо засича с глава центриране от ъглов удар.

Топката се отбива в горната греда и се връща в игра.

38′

Димитров е заменен от Ангелов.

Принудителна промяна в състава на Кирилов.

32′

Марселиньо достига сравнително лесно до положение за отправяне на изстрел.

Стреля!

Топката се отбива в тялото на бранител, а след това е спасена от Иванов.

31′

Сисиньо центрира.

Лукоки стреля!

Иванов спасява, но при добавката Жоржиньо праща кълбото във вратата.

Засада на футболиста на "орлите" маркира страничният съдия.

Повторенията показват, че решението е правилно.

28′

Форстър шутира от над 32 метра!

Топката преминава на сантиметри от вратата на Етър.

Христо Иванов прави любопитна гримаса в ситуацията.

Малшанс за разградчани.

25′

Засада на Жоржиньо.

24′

Първа опасност пред вратата на Ренан.

Гади проби по левия фланг от атаката на Етър.

Финтира Дяков и стреля по диагонала.

Топката премина встрани от целта.

22′

Нови два ъглови удара пред Иванов.

Зачестиха тези ситуации.

Все така без гол във вратата на великотърновци обаче.

20′

Иванов спасява изстрел на Лукоки.

Ударът бе от близка дистанция.

Чудесна намеса на опитния страж.

19′

Горалски получава топката на границата на наказателното поле.

Опитва да стреля от движение.

Кълбото преминава далеч над вратата на Иванов.

17′

Два поредни корнера в полза на домакините.

Натискът на разградчани е осезаем.

Връщат се и някои от атакуващите състезатели на съперника, за да помагат на колегите си в отбрана.

12′

Поредно подаване към Лукоки.

И отново той не е убедителен.

Този път губи притежанието на топката от Крис Гади.

11′

Марселиньо игра с ръка в наказателното поле на съперника.

Фаул в нападение отсъжда реферът Попов.

Марселиньо влиза в открит спор с него, като не е доволен от отсъждането.

10′

Центриране на Манолев.

Топката отново стига до Лукоки.

За пореден път той не е точен в действията си.

Кълбото е избито напред.

8′

Пробив на Кешеру по левия фланг.

Центрира към оставения непокрит Лукоки.

Той опитва да залъже бранител, но топката му е отнета.

5′

Анисе е получил травма по време на загрявката преди началото на двубоя.

Това налага включването от първата минута на Горалски, който първоначално бе записан сред резервите на разградчани.

Снимка 435785

3′

Първи корнер в полза на домакините.

Напрежение в наказателното поле на Етър.

Далечен изстрел на Григоре.

Топката минава над вратата на съперника.

1′

12 Анисе Адрианантенаина

Лудогорец приема Етър в мач от 9-ия кръг на родното първенство. Срещата в Разград започва днес от 20:00 часа.

"Орлите" си върнаха първото място във временното класиране и ще се опитат да натрупат преднина пред преследвачите си.

Снимка 440589

Източник: Официален сайт на Лудогорец

Етър показва добри игри от началото на сезона, като не загуби от нито един от водещите отбори. "Болярите" идват с надеждата да объркат сметките и на Лудогорец.

Лудогорец пуска луксозна програма за мача с ЦСКА (Москва)

Програмата е от 24 страници

До момента разградчани са спечелили всичките шест срещи между двата отбора.

Възпитаниците на Станислав Генчев със сигурност ще имат и една на ум за предстоящия мач с ЦСКА (Москва) от груповата фаза на Лига Европа.