Джордан Икоко получава първия картон в мача!

Тотална доминация на домакините в последните минути!

Красимир Костов и Буров спасиха Ботев след като самопожертвователно се хвърлиха към топката след удар на Жозуе Са.

Чибота е заменен от Текпетей за състава на Лудогорец.

67′

Кешеру намери майсторски Каули на границите на наказателното поле, но той пропусна.

65′

Ботев изравни доста играта, а Лудогорец опитва да стигне до трети гол, но до момента без успех.

60′

Каули беше намерен от Икоко и стреля отлично от близка дистанция, но Костов се намеси решително и не се стигна до гол в мрежата му!

59′

Втора смяна - Световслав Дяков заменя Доминик Янков.

58′

Смяна за Лудогорец - Кирил Десподов заменя Елвис Ману.

55′

ГРЕДА ЗА ГОСТИТЕ! Ненов стреля от малък ъгъл, топката се заби в страничната греда.

54′

Златински намира отлично Ненов в наказателното поле, той засече, но Жозуе Са избива умело.

52′

Ботев започва по-освободено второто полувреме в търсене на път към вратата на Владо Стоянов.

49′

Този път засада е свирена! Каули Оливейра отбеляза попадение, но реферът не го зачете заради явна засада.

46′

Вижте тук как се промениха коефициентите след първата част.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Даниел Генов е заменен от Юлиан Ненов.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛУДОГОРЕЦ И БОТЕВ СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ 2:1!

44′

Ману не успя да намери вратата от около 4-5 метра и стреля в аут.

42′

Домакините продължават да доминират на терена в търсене на трети гол.

38′

Васил Добрев избива много опасен удар на Чибота.

34′

Много опасен удар на Ману срещна горната греда на врачани.

32′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Калви центрира от фаул, Жозуе засече с глава и вкара топката в мрежата за 2:1. При попадението имаше сериозни съмнения за засада!

25′

Лудогорец продължава да владее инициативата - притежанието на топката е 67% на 33% в полза на домакините.

20′

ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Грешка на Баджи в наказателното поле, Петър Атанасов открадна топката и подаде на Лагоа, който от около 12 метра с премерен удар прониза мрежата на Владислав Стоянов.

16′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Икоко центрира, топката рикушира в Керчев и влетя неспасяемо в собствената му врата. Доста злощастен автогол за играча на Ботев, който е юноша на Лудогорец.

14′

Кешеру засече центриране от Чибота, стреля от малък ъгъл, но встрани от вратата. Още едно чисто голово положение за шампионите!

13′

Гостите са се прибрали плътно в полето си и по нищо не личи да имат особени намерения за атаки.

10′

Икоко праща топката в наказателното поле, но подаването е пресечено от защитник на Ботев.

8′

Тотална доминация на домакините, които смело търсят пътя към вратата, пазена от Костов.

4′

Кешеру стреля от близко разстояние след подаване от Чибота, Керчев застана на тъпя на топката и тя излиза в аут.

3′

Каули изскочи на голова позиция под ъгъл срещу вратаря,но Красимир Костов спаси.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

Минута мълчание в памет на Никола Спасов, Димитър Ларгов и Диего Марадона.