Какъв изстрел на Недялков! Защитникът на Лудогорец изстреля снаряд с десния крак извън наказателното поле, а топката щеше да счупи горната греда!

83′

Петър Атанасов заменя Дани Генов.

80′

Мирослав Будинов бе изведен сам срещу Пламен Илиев, но заедно с вратаря, прехвърли и вратата!

76′

Шверчок заменя Кешеру.

73′

Гостите искат дузпа за игра с ръка на Григоре, но повторенията показват, че такава няма. Правилно отсъждане на рефера Валентин Железов.

70′

Удар с глава на Домовчийски от точката на дузпата, но Пламен Илиев спасява без проблем.

68′

Лукас Саша заменя Серкан Юсеин.

65′

Жълт картон за Валери Домовчийски за реплика към съдията Валентин Железов.

62′

Валери Домовчийски стреля фронтално срещу вратата в долния ляв ъгъл, но Пламен Илиев се разтегна и спаси!

59′

Вушорович заменя Огнянов.

56′

Кешеру е оставен на линията на наказателното поле, но ударът на румънеца е отразен от Красимир Костов!

55′

Пробив отляво в наказателното поле на Адриан Попа, топката излиза в аут.

49′

Добра атака на разградчани е спряна несправедливо поради засада, която не съществува.

46′

Мирослав Будинов влиза през второто полувреме на мястото на Едгар Тур.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

40′

Жълт картон за Лукоки.

40′

Жълт картон за Тур.

38′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру удвоява преднината на домакините с фантастично изпълнение в горния ляв ъгъл на въртата - 2:0!

33′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Моци открива резултата, след като Марселиньо го намери перфектно в наказателното поле, а румънецът с глава вкара за 1:0!

31′

Жълт картон за Андреас Васев.

29′

И домакините стигат до положение за гол след разбъркване пред полето на Красимир Костов, но защитник на врачани застава на пътя на топката.

26′

Сисиньо е заменен от Манолев.

25′

Даниел Генов е оставен на добра позиция в наказателното поле, но ударът му минава над вратата!

19′

Ето, че и врачани отговарят с пропуск! При центриране на Едгар Тур от десния фланг, вратарят на домакините Пламен Илиев се размина с топката, която стигна до Антон Огнянов, но последният с глава пред вратарското поле не намери целта!

16′

Адриан Попа центрира много добре към непокрития Клаудиу Кешеру на близката греда, но голмайсторът на "орлите" се размина с топката от чудесна позиция!

11′

Марселиньо изведе чудесно Кешеру зад защитата на врачани, но нападателят на Лудогорец се забави и загуби топката.

5′

Първият точен удар във вратата е спасен без проблем от Красимир Костов, който внимаваше при изпълнението на Марселиньо от пряк свободен удар.

3′

Лудогорец постепенно се настани в половината на съперника и получава добра възможност да открие резултат от фаул...

1′

70. Шверчок 22. Елхи

Днес от 15:00 часа, отборът на Лудогорец приема Ботев (Враца) в Разград в среща от 24-ия кръг в Първа лига. "Орлите" все още нямат победа от началото на пролетния полусезон и днес ще се постараят да си върнат самочувствието и преднината на първото място в класирането.

Единственият проблем пред Антони Здравков ще е липсата на капитана на шампионите Светослав Дяков. Всички останали футболисти са на линия за мача.

Лудогорец: Конкурентите ни ще използват всички средства, за да ни свалят от върха!

"Надделявали сме и в по-трудни моменти"

Врачани пък няма как да има по-големи амбиции от място във втората осмица, поне на този етап така изглежда, и със сигурност ще излязат напълно освободени от напрежение срещу разградчани.

Сашо Ангелов няма да може да разчита на Мариан Иванов и Емил Стоев, които са контузени.