Разградчани надвиха заралии с 3:1 у дома

Удар на Лукоки от пряк свободен удар в близкия ъгъл минава покрай вратата.

Минчев получи топката пред наказателното поле и опита силен удар, който мина покрай вратата на Илиев.

Ненов влиза на мястото на Бригидо.

82′

Анисе заменя Горалски.

81′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Шверчок бележи! Полякът получи отличен извеждащ пас от Вандерсон и въпреки че не успя да нанесе хубав удар прехвърли Перниш за 3:1.

80′

Лукоки получи топката от Вандерсон пред наказателното поле и нанесе удар, който не затрудни Перниш.

76′

Жълт картон за Камбуров.

75′

Пропуск на Алкан!!! Минчев центрира в наказателното поле, където Алкан изпревари Недялков, но с глава не успя да вкара.

70′

Вандерсон проби отляво и намери Лукоки в наказателното поле. Холандецът бе блокиран от Василев и не успя да нанесе голов удар.

69′

Дяков влиза на мястото на Марселиньо.

65′

Вандерсон пусна извеждащ пас за Шверчок. Полякът обаче затвори ъгъла си и стреля неточно.

64′

Вандерсон заменя Еуженио.

64′

Йосипович е заменен от Камбуров.

63′

Гол на Йосипович е отменен заради засада.

59′

Шверчок влиза на мястото на Кешеру.

55′

Удар на Еуженио минава покрай вратата на Лудогорец.

52′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Кешеру бележи! Баджи центрира остро отдясно за румънския нападател, който прехвърли с глава Перниш, топката срещна лявата греда и влезе във вратата.

48′

Слаб удар на Лукоки минава покрай вратата.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Пропуск на Лудогорец!!! Вандерсон проби през центъра и пусна извеждащ пас за Лукоки. Холандецът остави топката за Кешеру, който нанесе удар, но Цветков го блокира и кълбото излезе в корнер.

41′

Вандерсон падна в наказателното поле на Берое след съприкосновение с Милен Желев, но дузпа нямаше.

38′

Опасна атака на Лудогорец. Топката стигна до Вандерсон, който нанесе удар, но Перниш спаси.

23′

Пропуск на Еуженио! Португалецът не успя да се разпише от изгодна ситуация.

22′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Вандерсон бележи. "Орлите" изпълниха заучено корнер. Топката стигна до Лукоки в наказателното поле, който чукна към Вандерсон и бразилецът с техничен удар вкара за 1:1.

18′

Жълт картон за Тоуба.

7′

ГОООООЛ ЗА БЕРОЕ!!! Конте бележи. Йосипович намери Еуженио, който веднага изведе Конте зад защитата на Лудогорец. Африканецът финтира Илиев и на празна врата вкара за 0:1.

6′

Гол на Лукоки е отменен. Защитата на Берое не успя да изчисти добре топката. Кълбото попадна в Горалски, който стреля силно, а Перниш изби. Лукоки след това прати кълбото във вратата, но бе зад отбраната.

5′

Берое получи право да изпълни пряк свободен удар на добра позиция. Педро Еуженио застана зад топката, но не успя да затрудни Пламен Илиев.

4′

Жълт картон за Сисиньо.

3′

Вандерсон центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Кешеру стреля слабо с глава. Перниш не бе затруднен.

1′

22. Икоко 94. Ненов

Лудогорец приема Берое от 17:30 часа в Разград, в първи мач от 15-ия шампионатен кръг.

Домакините влизат в двубоя в отлична серия. Те спечелиха последните си 7 срещи от първенството, като в тях не допуснаха гол. През този сезон нито един роден тим не е успявал да им вкара на "Лудогорец Арена".

"Орлите" ротират отлично състава си и се движат "по график" както в елита, така и в Лига Европа.

Лудогорец предлага 2 млн. лева на Левски за Станислав Иванов

Интерес за шампионите представлява и нападателят на "сините" Найджъл Робърта

Гостите пък не минаха без трусове, които доведоха до смяната на Александър Томаш с Димитър Димитров. Херо направи отличен дебют - в миналия кръг победи с 4:0 Ботев (Враца). А сега ще е амбициран именно той и неговите момчета да сложат край на отличната поредица на домакините при Станислав Генчев.

Димитър Димитров: Вдигнахме самочувствието на футболистите

"Искам да сведем до минимум непредизвиканите грешки"

Съперниците се познават отлично. Затова и феновете очакват сериозно надлъгване на терена днес.

Станислав Генчев почти сигурно ще заложи на състав, близък до този, който ще използва при гостуването на Еспаньол в четвъртък.

Яцек Горалски и Клаудиу Кешеру вече са възстановени от мускулните си травми, но надали ще се рискува с тяхното пускане. Заради отсъствието на първия има дилеми за атаката на Лудогорец.

Проблеми за Херо преди гостуването на Берое

Все още не се знае кога Карлос Охене ще бъде готов за игра

Димитър Димитров започна силно престоя си в Стара Загора. Той обаче няма да може да разчита на трима основни футболисти - Иван Бандаловски, Виктор Генев и Карлос Охене.

Лекарският щаб на заралии не успя да ги вдигне на крака. Това ограничава опциите за избор на стартова единайсеторка на треньора. И най-вероятно той ще заложи пак на състава, победил с 4:0 Ботев (Враца).

Тимовете ще се вкопчат в здрава битка. Домакините не искат да позволят аванса им на върха да бъде намален. Берое пък се цели далеч по-високо от място в шестицата. Заралии още са извън нея и точно в мачове като този трябва да подплатят амбициите си.

Официално: Иван Цветанов е новото име в треньорския щаб на Берое