ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Икоко се включи отдясно и получи топката. Крайният бранител намери Мавис Чибота в наказателното поле, а той от няколко метра прати топката във вратата.

Топката стигна до Чибота в наказателното поле, който опита удар от въздуха, но Караджов се справи.

Жълт картон за Хасани.

55′

Удар на Коконов от пряк свободен удар срещна стената.

49′

Спасяване на Ренан! Жоржиньо сбърка в центъра. Аморим отне топката, след което подаде на Василев. Нападателят върна към португалеца, който стреля технично от границата на наказателното поле, но Ренан изби в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Гаич стреля високо над вратата.

46′

Терзиев влиза на мястото на Недялков.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Защитата на Арда не успя да изчисти центриране на Икоко, Гаич изчисти право в Жоржиньо. Крилото подаде към Дяков, чийто удар бе блокиран.

41′

Жълт картон за Моци.

37′

Удар от дистанция на Коконов не затрудни Ренан.

35′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Дан Битон се разписа! Израелският халф получи топката на около 25 метра от вратата и опита удар от място. Иван Караджов не се намеси по най-добрия начин и топката влезе в долния десен ъгъл.

30′

Удар от далечна дистанция на Недялков минава високо над вратата.

29′

Лозев остави Вандерсон зад гърба си след центриране на Икоко. Бразилецът не успя да нанесе удар, а това се превърна в подаване за Битон. Израелецът нанесе удар с глава, който не затрудни Караджов.

24′

Битон се освободи пред наказателното поле на Арда и нанесе удар извън наказателното поле, който рикошира в играч на гостите и излезе в корнер.

15′

Манолев центрира отляво, Битон свали топката в наказателното поле за Вандерсон. Бразилецът нанесе удар, но покрай вратата.

14′

ГРЕДА!! Дан Битон опита удар директно от пряк свободен удар одясно на наказателното поле. Израелецът обаче стреля в горната греда на Караджов.

10′

Надмощие на "орлите" в началните минути, но без положения пред Караджов.

1′

84. Марселиньо 45. Сам

Лудогорец посреща в Разград новака във футболния елит на страната Арда (Кърджали) днес, от 20:15 часа.

Двубоят е важен за домакините, които само при успех ще си върнат първото място в класирането, което се заема от Левски след снощната победа с 2:0 над Славия.

Левски победи Славия с 2:0

Нашименто и Иванов донесоха победата на Левски в дербито със Славия

Фенове на "сините" с вандалска проява в "Овча купел"

Това е и първи мач от цикъла четвъртък - неделя, в който Лудогорец тепърва ще навлиза и е важен за самия Генчев заради ротациите, които ще предприеме.

Ренан: Изиграхме перфектно второ полувреме срещу ЦСКА (Москва)

"Такива победи ти повдигат морала по невероятен начин"

Гостите от Кърджали със сигурност са притеснени от мощта, показана от Лудогорец и са наясно, че не ги чака лесен мач.

Под въпрос до последно ще бъде звездата Спас Делев, който днес навършва 30 години. Треньорът Стамен Белчев със сигурност няма да разчита на контузения Осман Ахмед.

Очаква се Белчев да избере затворен вариант на игра и отборът му да се опита да действа на контраатаки срещу фаворита Лудогорец.