Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЛОКОМОТИВ (ПД) И СЛАВИЯ НЕ СЕ ПОБЕДИХА - 1:1.

Локомотив (Пловдив) и Славия не се победиха - 1:1

Гол в 19-ата секунда не стигна на Локо (Пд), Славия си тръгна с точка от "Лаута"

Ален Ожболт се отличи с попадение от съблекалнята

90+3′

Христо Иванов заменя Ради Кирилов

90′

Преслав Петров ще доиграе мача на мястото на Георги Йомов

78′

Буна заменя Умарбаев

67′

Момчил Цветанов влиза на мястото на Елитон

65′

ГОООООЛ! Димитър Велковски изравнява - 1:1! №19 от състава на "белите" се разписа директно от пряк свободен удар. След изстрела му, топката премина през построената защита, а Илко Пиргов не успя да се намеси навреме и топката влетя в мрежата му.

62′

Никола Марич отстъпва мястото си на Милош Петрович

53′

Дарко Тасевски заменя Стефан Ашковски

52′

ПРОПУСК!!! Парвиз Умарбаев стреля много опасно от свободен удар, но топката така и не намери очертанията на вратата.

51′

Жълт картон за Давид Хуманес

50′

Жълт картон за Парвиз Умарбаев

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Локомотив (Пд) се оттегля на почивка с гол аванс пред Славия - 1:0.

45′

Жълт картон за Йосип Томашевич

42′

Жълт картон за Александър Станисавлевич

40′

СПАСЯВАНЕ!!! Велковски центрира към вратарското поле, Пиргов не се намеси по най-добрия начин и остана под топката, като за негов късмет, Марич успя да я избие в корнер преди Карабельов да стреля към опразнената мрежа.

34′

Жълт картон за Владислав Узунов

32′

Влади Узунов стреля много технично от фаул, но топката отново премина встрани от вратата.

28′

Стефан Ашковски пробва да изненада Пиргов с удар от границата на наказателното поле, но топката не намери очертанията на вратата.

25′

Жълт картон за Елитон

19′

Димитър Велковски центрира към наказателното поле, където добре позициониран бе Стефан Ашковски. Той се възползва от това, че бе изпуснат от отбраната на "смърфовете" и стреля с глава, но доста неточно.

11′

СПАСЯВАНЕ!!! Елитон опита директен обстрел след изпълнение на пряк свободен удар, прицелвайки се под гредата, но Георги Георгиев внимаваше и изби топката в корнер.

2′

ГОООООЛ! Ален Ожболт бележи още преди да са изминали 20 секунди! Той получи много хубаво извеждащо подаване от Умарбаев, залъга защитата на Славия и от точката за дузпа матира Георги Георгиев - 1:0.

1′

6 Стивън Езе 71 Христо Иванов

Днес от 20:00 часа Локомотив (Пловдив) приема Славия на "Лаута" в директна битка за първото място в Група "Б" от плейофнната програма в Първа лига.

"Черно-белите" са амбицирани да спечелят призовата позиция, за да могат да имат по-лесен съперник на полуфиналите за седмото място - вторият в Група "А", който почти сигурно ще е Ботев (Враца).

Христо Златински вече не тренира с Локомотив (Пд)

Опитният халф не бил харесан от Бруно Акрапович?

Своите проблеми по окомплектоването на състава има наставникът Бруно Акрапович. С контузии от мача с Етър за Купата са Анте Аралица и Стивън Езе. Аут е и вратарят Мартин Луков. Така вместо него пак ще е героят от "Ивайло" Илко Пиргов, който спаси три дузпи.

Дарко Тасевски вече тренира със Славия и ще попадне в групата. Той обаче ще остане на пейката и ще бъде пазен за решителните двубой в плейофите. С контузия от вчера е вратарят Антони Стергиакис. Така под рамката ще е Георги Георгиев, а ветеранът Георги Петков, който също имаше травма, ще е резерва.

Дарко Тасевски на разположение на Загорчич за мача с Локомотив (Пловдив)?

Тасевски на разположение на Загорчич за мача с Локо (Пд)?