Гълъбов не успя да изчисти топката, която попадна във Филип Михалевич. Нападателят реши да прехвърли Гргич, но прати кълбото над вратата от няколко метра.

Руменов влиза на мястото на Мане.

83′

Ерик Почански заменя Велко Батрович.

82′

Буна центрира в наказателното поле за Филип Михалевич. Нападателят изпревари Иван Скерлев и нанесе удар, който бе избит в корнер.

79′

Пропуск на Пашов! Защитникът на Етър получи топката на няколко метра от вратата, но ударът му срещна Езе и излезе в корнер.

70′

Жълт картон за Елитон.

67′

Силен удар на Аласане Мане от далечна дистанция мина покрай вратата.

66′

Умарбаев е заменен от Елитон.

56′

Аралица е заменен от Михалевич.

53′

ГОООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Игор Банович намери Аралица, който навлезе в наказателното поле и намери оставения абсолютно сам Димо Бакалов, а крилото вкара за 1:0.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Удар с глава на Буна минава покрай вратата.

44′

Димо Бакалов се справи със съпротивата на Георги Пашов и нахлу отляво в наказателното поле, след което нанесе удар покрай гредата.

41′

Георги Сърмов стреля високо над вратата от пряк свободен удар.

38′

Пиргов улови удар на Дани Младенов.

33′

Нова опасност пред вратата на гостите. Пламен Гълъбов не изчисти добре топката, която попадна във Веселин Марчев. Офанзивният футболист си нагласи кълбото и стреля на сантиметри от страничната греда.

32′

Жълт картон за Денис Гргич.

31′

Марчев се пребори за една висока топка и намери Анте Аралица в наказателното поле. Хърватинът нанесе удар от малък ъгъл, който вратаря на Етър успя да избие.

30′

Веселин Марчев намери коридор за стрелба отдясно и нанесе силен удар, който бе избит от Гргич.

27′

Иван Скерлев намери Никола Колев пред наказалното поле. Халфът с едно докосване намери Велко Батрович на отлична позиция. Черногорецът опита мигновен удар, който мина над вратата.

22′

Веселин Марчев центрира отдясно към Анте Аралица. Хърватинът успя да насочи топката към вратата с глава, но Гргич изби в корнер.

20′

Аласане Мане стреля опасно от пряк свободен удар. Илко Пиргов бе заел добра позиция и изби.

10′

Равностойно начало на срещата. Пред двете врати липсват голови положения.

1′

29. Ангелов 21. Василев

Локомотив (Пловдив) е домакин на Етър в двубой от група "Б" на втората осмица, а успех за хората на Бруно Акрапович може да им гарантира място в плейофите за седмата позиция, съответно и евентуално участие в бараж за Лига Европа.

През редовния сезон футболистите на Локомотив победиха на два пъти Етър, а поне на хартия и днес също не би трябвало да имат проблеми срещу съперника, който е на 9 точки зад тях.

Бруно Акрапович е най-слабият треньор на Локомотив (Пловдив) в периода на Крушарски

Босненецът е с едва 2 победи от 14 мача

След наказание в състава на Локомотив се завръща вратарят Милина, но той вероятно ще бъде оставен резерва за сметка на Илко Пиргов. На скамейката отново ще бъде и нигерийският национал Стивън Езе, а в групата след наказание от три мача се завръща крилото Симеон Райков.

Двубоят е важен и за гостите. При негативен резултат те ще загубят и теоретичен шанс да играят за местата от 7-о до 10-о. Главният мениджър на Етър - Красимир Балъков, обяви мача за "стратегически".

Краси Балъков: Мачът с Локомотив (Пловдив) е като финал за нас