Начало на второто продължение.

105′

Край на първото продължение.

103′

ГОООЛЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Даниел Димов изравнява резултата, след като засече с глава центриране на Георги Божилов, който от малък ъгъл прати топката към далечната греда - 2:2!

101′

Добър пробив на Ндонгала позволи на футболиста да стреля почти фронтално срещу вратата, но ударът му мина до гредата.

95′

Домакините имаха шанс да организират добра контраатака, но Михалевич стреля неточно отдясно в наказателното поле вместо да потърси свой съотборник, който чакаше около точката на дузпата.

90′

Начало на първото продължение.

90+4′

Редовното време на мача завършва с греда на Симеон Райков от фаул!

90+3′

Жълт картон за Витанов.

90′

Езе опази преднината на домакините! Нигериецът изчисти топката от голлинията, след като Ндонгала от близка дистанция преодоля Милина!

84′

Главчев заменя Марчев.

83′

Георги Илиев опита удар извън наказателното поле, топката мина много близо до лявата греда на Антони Милина.

80′

Жълт картон и за Стефан Станчев.

79′

Жълт картон за Даниел Димов.

75′

Добър шанс за Райков, който от чудесна позиция от фаул не успя да намери очертанията на вратата на Черно море.

69′

ГОООЛЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Марек Кузма бележи, след като се възползва от изпусната от вратаря топка - 2:1! Ндонгала стреля извън наказателното поле, кълбото мина през ръцете на Милина и срещна страничната греда, след което чехът я довкара!

68′

Кузма можеше да върне Черно море в мача! Чехът получи топката пред вратарското поле, стреля силно, но защитник на Локомотив застана на пътя на топката и с тяло предотврати сигурен гол!

63′

Марек Кузма заменя Ради Василев.

61′

Жълт картон за Велковски.

60′

Райков заменя Елитон.

58′

Георги Илиев стреля фронтално от фаул, но топката рикошира в Стивън Езе и излезе в корнер.

55′

"Моряците" опитват натиск в половината на съперника, но за момента домакините от Локомотив са добре подредени в защита и не допускат опасности пред вратата на Антони Милина.

47′

Янко Ангелов заменя Везалов, тъй като последният е получил травма.

46′

Божилов заменя Минчев.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

42′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Михалевич удвоява резултата, след като стреля от около точката на дузпата, а Макенджиев пусна топката под пложна си - 2:0!

39′

Жълт картон за Минчев.

32′

"Моряците" успяха да изнесат играта в по-предни позиции в последните минути, но въпреки това все още не са достигнали до голова опасност пред вратата на Антони Милина.

29′

Ндонгала центрира от корнер към Даниел Димов, който обаче стреля над вратата на Локомотив.

23′

Жълт картон за Езе.

15′

Тотално превъзходство на домакините, които в първия четвърт час не оставят никакви шансове на противника.

12′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Центриране Абдулахи отляво в наказателното поле към близката греда, е засечено от Михалевич, който открива резултата - 1:0!

9′

Нова добра атака за локомотивци, Елитон бе изведен отляво в наказателното поле, но успоредният на голлинията пас на последния бе пресечен.

5′

Банович засече центриране пред вратарското поле, но ударът с глава на футболиста на Локомотив е спасен от Макенджиев! Ето я първата опасност в срещата!

3′

Варненци организираха добра атака, топката стигна отляво в наказателното поле, но Кононго пусна прекалено дълга топка към свой съотборник и тя излезе в аут.

1′

29. Янко Ангелов 45. Фабио Мартинш

Локомотив (Пловдив) се изправя срещу Черно море във втори мач от битката за седмото място в Първа лига, което дава шанс на участие в Лига Европа през следващия сезон, при евентуален при успех след това над третия от първата шестица.

"Черно-белите" изостават с 1:2 след първия мач на "Тича" и тази вечер на "Лаута" ще се опитат да заличат пасива си. Треньорът Бруно Акрапович обаче няма да може да разчита на двама основни футболисти, като освен Муса тимът ще е и без Анте Аралица.

Трима отпаднаха от групата на Локо (Пд) за Черно море

Вижте състава на "смърфовете"

Първият напусна отбора преди решаващата битка. Той игра на "Лаута" като преотстъпен от турския Истанбул Б. Както е известно, Муса бе повикан в националния отбор на Нигерия за контрола на 22 май с Атлетико (Мадрид). 5 футболисти от въпросната контрола ще попаднат в състава за световното първенство и това е причината, поради която Мухамед изоставя Локо (Пд) преди реванша с Черно море и евентуалния бараж с Левски.

Преди да пристигне в родината си за лагер-сбора на Нигерия, Муса ще мине през Турция, където ще разговаря с Истанбул (Б). На "Лаута" не са изгубили надежда играчът да продължи кариерата си в Пловдив през следващия сезон, но за да се стигне до това, предстоят много преговори.

Другият национал на Нигерия в Локо (Пд) - Стивън Езе, ще е на разположение на Акрапович за сблъсъка с Черно море, но не и за евентуалния бараж с Левски. Езе също е повикан за контролата, но за разлика от Муса билетът на централния защитник е за 20 май.

Акрапович няма да може да ползва и централния нападател Анте Аралица, който бе наказан от ДК за червения картон във Варна. Така на върха на атаката ще действа отново Филип Михалиевич.

Двама играчи на Черно море отпаднаха от групата за Пловдив

"Моряците" гостуват на Локомотив в мач-реванш за седмото място в Първа лига

Пред наставника на Черно море Илиан Илиев има само една дилема преди реванша с Локомотив (Пловдив) и тя е свързана със заместника на Мехди Фенуш. Алжирското крило се намира в отлична форма, като реализира 3 гола в последните две срещи на моряците, но няма да бъде на разположение заради разтежение.

Вариантите пред Илиев за левия фланг са Аристоте Ндонгала и Мартин Минчев, като малко по-големи изглеждат шансовете на конгоанеца. Очаква се треньорът на варненци да не прави други промени и да заложи на футболистите, които постигнаха победата в първата среща.

От щаба на "моряците" бяха категорични, че няма да бранят крехкия аванс на "Лаута", а още от самото начало ще търсят попадения, които да им донесат успеха.

През есента Черно море спечели с 3:0 в Пловдив, но любопитното е, че от тогавашния състав се очаква днес на терена да излязат само четирима - Стефан Станчев, Илиас Хасани, Георги Илиев и Атанас Зехиров.