Мартинович заменя Аяри.

82′

Втори жълт картон за Васил Добрев.

80′

Марчев финтира бранител на гостите и от малък ъгъл стреля силно, но високо над вратата.

78′

Жълт картон за Димитър Велковски.

75′

Янко Ангелов заменя Димо Бакалов.

73′

Удат отдалеч на Жеан Патрик - право в ръцете на Пиргов.

71′

Васил Калоянов влиза на мястото на Мартин Тошев.

69′

Жълт картон за Муса Мохамед.

68′

Удар на Симеон Райков в близкия ъгъл излиза в аут.

60′

Жеан Патрик влиза вместо Байду.

59′

Антони Иванов заменя Иван Тилев.

58′

Симеон Райков влиза на мястото на Дани Кики.

56′

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Натискът на домакините даде резултат и Марчев откри. Халфът се възползва от грешка на Янко Георгиев и бутна топката във вратата за 1:0.

54′

Най-интересната ситуация в мача! Крумов центрира, Георгиев изби. Пауло Серджо опита странична ножица, но стражът на гостите реагира блестящо и изби топката, която се удари в гредата и излезе в корнер. След ъгловия удар Крумов стреля с глава, но Георгиев улови.

52′

Локомотив организира бърза контраатака след грешка на Стоичков. Бакалов напредна отляво, финтира няколко защитници, но се забави и нанесе изключително неточен удар.

51′

Дани Кики се подхлъзна при изпълнение на пряк свободен удар от добра позиция и Георгиев улови топката.

50′

Жълт картон за Байду.

49′

Жълт картон за Бакалов.

48′

Нов удар от далечна дистанция на Сандански - право в ръцете на Пиргов.

47′

Центриране на Пламен Крумов в наказателното поле, Бакалов се измъкна от защитата на гостите, но стреля слабо с глава и Георгиев улови.

45′

Начало на второто полувреме.

40′

Жълт картон за Васил Добрев.

45+1′

Край на първото полувреме.

44′

Жълт картон за Пламен Николов.

39′

Локомотив пропусна три отлични възможности за гол! Първо Янко Георгиев отрази удар на Марчев от точката на дузпата, топката попадна в Дани Кики, който от няколко метра стреля право в стража на Септември, топката се върна в деветката на домакините, но той не успя да нанесе добър удар и топката излезе в аут.

36′

Удар отдалеч на Янко Сандански, право в ръцете на Пиргов.

33′

Първи точен удар към една от двете врати. Отправи го Веселин Марчев, но не затрудни Янко Георгиев.

32′

Димо Бакалов финтира няколко играчи на Септември, но се забави да нанесе удар и топката му бе отнета.

29′

Жълт картон за Янко Сандански.

22′

Равностоен мач до този момент. Нито един от двата отбора не може да вземе превес.

14′

Жълт картон за Пламен Крумов.

14′

Жълт картон за Румен Трифонов.

9′

Първа добра възможност в срещата. Мартин Тошев навлезе отляво в наказателното поле на домакините и пусна успореден пас, но бранител на Локомотив изчисти топката пред Крис Гади.

5′

Нищо интересно на Лаута в първите минути на срещата. Играта се води предимно в центъра на терена.

1′

Начало на мача.

1. Илко Пиргов 21. Янко Георгиев
71. Пламен Крумов (к) 8. Борис Галчев (к)
13. Симеон Райков 16. Жеан Патрик

Локомотив (Пловдив) приема Септември в мач от 11-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17,30 часа на Лаута.

Победата за "смърфовете" е без алтернатива, след като тимът се намира в серия от три поредни поражения, като последното от тях бе срещу градския съперник Ботев с 0:3. Феновете на тима недоволстват от слабата продукция на любимия си клуб, а шефовете се съмняват в симулативна игра на част от футболистите.

Локомотив (Пловдив) приема Септември на "Лаута"

Има ли сили Локо да излезе от кризата?

Срещата стартира в 17:30 часа

През седмицата в тима бе реабилитиран Дани Кики, който попадна в групата за мача. Там е и последното ново попълнение Раян Фрикеше. Очаква се и двамата да останат резерви.

Положението на Септември също не е добро. В тима се забелязва известно подобрение след завръщането на Николай Митов. Към момента столичани са т с втората най-слаба атака в елита и заемат предпоследно място с едва 7 точки в актива си.

Дани Кики се завърна в групата на Локомотив (Пловдив)