Левски записа шести пореден мач без победа. Този път "сините" не загубиха, след като завършиха 2:2 с Локомотив в Пловдив. Безценната точка на "смърфовете" донесе Даксон с шут от над 30 метра в даденото от съдията продължение.

Първата по-добра възможност се откри пред домакините. Даксон изскочи само срещу Цветан Димитров, но младият вратар на Левски излезе и улови топката.  Първият удар по посока вратата на Акалски пък бе дело на Бардон в 12-ата минута.

Малко по-късно Георги Христов направи поредния си пропуск от чиста позиция. Нападателят се освободи добре от пазачи си в наказателното поле, но после вместо да стреля, тръгна да лъже Акалски и топката му бе избита. Йовов "побърза" да не остане по-назад и също пропиля стопроцентово положение, след като бе изведен отлично от Бардон.

Левски най-сетне счупи каръка в 34-ата минута. Йовов бе изведен сам срещу Акалски, залъга го и вратарят го спъна - дузпа за "сините". Зад топката застана Седрин Бардон и най-сетне, след четири поредни мача без гол, столичани отново празнуваха попадение в противниковата врата.

За последно Левски вкара гол в срещата с Локо (София), когато точен бе Йовов.

Дебютантът Рафаел пък изпусна отлична възможност да изравни, след като от няколо метра прати топката високо над "синята" врата.

Минута преди почивката ново добро извеждащо подаване бе превърнато в гол от Йовов - 0:2.

Локомотив намали малко след почивката, след като Димитър Илиев засече центриране отдясно при една контра на "черно-белите". Вина за гола определено имаше и Цецо Димитров, който излезе колебливо.

Играта продължи да се води на сравнително бързи обороти, като действието се пренасяше ту в едната, ту в другата половина на терена.

Йовов имаш две доври възможности да увеличи аванса на гостите, но първият път удара му бе неточен, а втория бе избит от Акалски. Зе Соарес също опита късмета си, но вратарят на "смърфовете" отново бе на висота.

Мачът вървеше към закономерна победа за Левски, когато дойде първата минута от даденото продължение. Локо получи право на фаул в половината на Левски и зад топката застана Даксон. С шут от отколо 30-35 метра бразилецът изненада Димитров и изравни - 2:2.

ЛОКО (ПД) - ЛЕВСКИ 2:2

0:1 Бардон (34'-д)

0:2 Йовов (44')

1:2 Илиев (51')

2:2 Даксон (90')

ЛОКО (ПД):Акалски, Мечечиев, Сингбо, Николов, Йошев, Евертон (13'-Комленович), Рафаел, Кики, Даксон, Милотинович, Илиев;

ЛЕВСКИ: Ц. Димитров, Рабех, Милиев, Бензукан, Минев, Бардон, Симонович (46'-Балтанов), Йовов (88'-Табаков), Зе Соарес, Жоазиньо, Христов (83'-Кръстовчев).