Левски успя да издрапа до щастливо 1:1 срещу Локомотив (Сф). „Сините" отново показаха абсолютно безидейна игра и спокойно можеха да запишат и четвъртата си поредна загуба. Играчите на Локо обаче профукаха с лека ръка няколко отлични възможности и накрая бяха наказани за това.

Озовалите се сякаш по случайност със сини фланелки на гърбовете играчи на тандема - Павлов - Петров напълно проспаха първото полувреме.

Един от най-неадекватните на терена - Стефан Станчев направи детинска грешка в 33-ата минута, като не успя да изчисти една изсипана топка, тя се озова у Даниел Пеев, който технично прехвърли Пламен Илиев за 1:0.

След почивката „сините" живнаха малко, като в игра се появиха Райков, Младенов и дебютанта Антонио Вутов. „Железничарите" приеха играта в своята половина, но играчите на Левски само обикаляха около наказателното поле и не стигаха до опасни положения.

Вместо това „червено-черните" на два пъти извеждаха играчи сами срещу Пламен Илиев. И Стоев, и Кондев обаче не успяха да се разпишат.

Така се случи логичното и локомотивци бяха наказани. Галев подцени едно изпълнение на фаул и не построи достатъчно голяма стена. Жуниньо пък се възползва от това и изпълни прекия свободен по чудесен начин, за да изравни - 1:1.

До края Левски се опита да грабне и победата, но на „сините" за пореден път не им достигна качество.

Състави, статистика и коментар по минути - ТУК!