Старши треньорът на Черно море Никола Спасов не скри разочарованието си от поведението на възпитаниците му в срещата с Левски. “Моряците” паднаха с 1:5 на “Герена”.

“Винаги се играе трудно на “Герена”. Тежка загуба. Нямам обяснение особено за последните минути - подходихме безотговорно и неконцентрирано. Стартирахме лошо мача, получихме логично ранен гол. Тъкмо изравнихме и ни вкараха още едно попадение.

Направих промени на почивката с цел да бъдем по-агресивни, но в последните минути показахме липса на характер и бездушие.Променях два пъти схемата ни на игра, исках да изравним. Бакари не ни е достатъчен, трябва да се раздава целият отбор. Не мога да ви кажа нищо за нови футболисти.

Видно е, че трябва да освободим футболисти. Курьор все още не е преподписал. Ще се постарая да вдигна момчетата”, каза Спасов.