Дунав посреща Лудогорец в мач от шестия кръг на Първа лига. Двубоят в Русе започва в 17:30 ч.

Главен рефер на двубоя ще е Георги Николов Кабаков. Негови помощници - Мартин Веселинов Маргаритов и Николай Неделчев Чакъров. Допълнителни асистент-съдии ще са Димитър Иванов Желязков и Димитър Михайлов Михайлов. Четвърти съдия - Димо Дамянов Вълчев, а съдийски наблюдател - Кольо Димитров Данев.

Двата отбора вече играха 3 пъти в Разград през този сезон, като дунавци отстъпиха първия път с 3:5, но след това записаха равенство 2:2 и победа с 1:0.

Едва три отбора от Първа лига са на печалба

Всички други трупат дългове

Поради това срещата се очаква с голям интерес.

Вече са продадени няколко хиляди билета през седмицата. Касите на стадиона отварят днес в 13 ч. Заявка за сериозно присъствие по трибуните има и от Разград.

"Този отбор твори история с всяка изминала минута, с всяко отиграване, с всеки гол. Той заслужава подкрепа. Нека отново сме заедно и докажем, че Дунав има своя верен 12-ти играч", зоват момчетата и момичетата от фен клуб "Дунав завинаги".