Вратарят на Славия Георги Георгиев беше избран за играч на мача Дунав - Славия, завършил 0:0. Той направи две страхотни спасявания през първото полувреме. Ето как той коментира положението, в което той извади топката до гредата:

Дунав и Славия не си вкараха гол в приятен мач в Русе

Срещата беше динамична и оспорвана, но без много положения пред двете врати

"Трудна топка беше, въпросът беше да се придвижа бързо към първа греда. Трябва да погледна първо и след това да го анализирам.

Добре стана, че не получихме гол в тази ситуация. Мога да разделя мача на две части - Дунав имаше леко предимство през първото полувреме, но след почивката ние имахме 2-3 чисти положения.

Този резултат обаче е факт. Според мен имаме доста добра дълбочина в състава, имаме добри изпълнители, дори младежът Филип Кръстев се включи добре, трябва травмираните да се върнат възможно най-бързо, защото в момента не ни е добре точковият актив", сподели Георги Георгиев.