Стоянов сбърка при изнасянето на топката. Младенов пресече и центрира в наказателното поле, където Камбуров опита ножичен удар, който бе доста неточен. Русев стреля от няколко метра над вратата.

Русев заменя Чочев.

78′

Орачев влиза на мястото на Марин.

77′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру бележи! Сантана проби отдясно и с успореден пас намери оставения сам в наказателното поле Кешеру, който вкара за 0:3.

73′

Дяков заменя Текпетей.

Снимка 504430
65′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Чибота бележи! Кешеру получи топката пред наказателното поле на домакините и изведе Чибота сам срещу Наумов. Конгоанецът без затруднения преодоля вратаря за 0:2.

62′

Младенов заменя Топузов.

62′

Гущеров влиза на мястото на Бастунов.

59′

Чибота заменя Янков.

57′

Камбуров с пета изведе Топузов на стрелкова позиция в наказателното поле. Младокът се забави с нанасянето на удар и реши да лъже Моци. Румънецът се хвърли на шпагат, при което топката срещна ръката му. Топузов поиска дузпа, но главният рефер Станислав Тодоров посочи ъгловото флагче за корнер.

46′

Как са се променили коефициентите след първото полувреме може да видите тук.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Кешеру бележи! Румънецът се възползва от грешка на Шопов, който върна към Наумов. Нападателят пресече подаването, преодоля вратаря и вкара за 0:1.

38′

Жълт картон за Недялков.

32′

Нов пропуск на Кешеру! Недялков надигра Топузов отляво, напредна и центрира в наказателното поле. Топката стигна до Кешеру на втора греда. Румънецът нанесе удар, който мина покрай вратата.

Снимка 504429
26′

Наумов лови удар на Сантана от около 20 метра.

19′

ГРЕДА! Камбуров нанесе изненадващ удар, Стоянов не успя да реагира, но топката срещна гредата.

15′

Нов шанс пред Лудогорец! Текпетей проби отляво и центрира в наказателното поле, където Кешеру бе на отлична позиция, но не успя да засече топката.

Снимка 504428
14′

Каули получи топката пред наказателното поле и нанесе техничен удар, който Наумов изби в корнер.

3′

Текпетей проби отляво и подаде към Янков, който от 7-8 метра фронтално срещу вратата стреля над гредата.

Снимка 504426
2′

Кой е фаворитът в мача, може да видите тук.

2′

Станислав Генчев не води Лудогорец днес. Специалистът не се е почувствал добре във вчерашния ден и от съображения за сигурност с оглед на пандемията в страната е останал изолиран от отбора. В тимовия лист днес е записан като старши треньор Яков Папарков. С подобни симптоми са Абел Анисе и Елвис Ману, който също са извън групата.

1′

87. Симеон Петров 81. Димитър Митков

Деветкратният шампион на България Лудогорец е начело на класирането в efbet Лига, въпреки че беше с мач по-малко преди началото на 12-ия кръг. Тимът от Разград има шанс да се откъсне с аванс от три точки пред най-големия си конкурент до момента Локомотив (Пловдив), ако победи днес ФК ЦСКА 1948 в София.

Новакът ФК ЦСКА 1948 стартира колебливо, но постепенно записа няколко отлични резултата и се изкачи до трето място в класирането. В предишния столичани взеха първата си победа навън срещу Черно море във Варна с 2:1.

На вратата на Лудогорец ще се завърне Владислав Стоянов. Той ще заеме мястото на Пламен Илиев, който отпадна от състава на националния отбор за важните мачове с Гибралтар, Финландия и Ейре.

Домакините няма да могат да използват Серкан Юсеин, който е собственост на Лудогорец. Ветеранът Мартин Камбуров има 7 гола от началото на сезона и ще се опита да се доближи още повече до рекорда на Петър Жеков.

Лудогорец рядко допуска грешки в първенството след слаб мач в Европа. Единственото изключение през този сезон беше домакинското равенство срещу Царско село 1:1, дошло след загубата с 1:2 от Антверп.