Ивайлов заменя Руменов.

79′

Петков заменя Боджадж.

76′

ГООООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Крум Стоянов завърши чудесна контраатака на домакините с голов удар отляво от наказателното поле - 2:0!

74′

Димо Атанасов заменя голмайстора Велко Батрович.

69′

Здравко Димитров заменя Крис Гади.

67′

Жълт картон за Стилян Николов.

65′

Голова атака за домакините е спряна с несъществуваща засада!

62′

Поспадна темпото на игра в последните минути, преобладават неточните подавания.

56′

Центриране на Румен Руменов от десния фланг намери Даниел Младенов пред вратарското поле, но ударът с глава на футболиста на Етър е крайно неточен.

50′

Натиск на "болярите" в началните минути на второто полувреме. По всичко личи, че домакините искат да затворят мача с втори гол, колкото се може по-бързо.

46′

Тилев заменя Фабиано на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Жълт картон за Крум Стоянов.

42′

Опасно центриране на Крум Стоянов от левия фланг намери защитника на Септември Иван Стоянов, който в опита си да изчисти едва не прати топката в собствената си мрежа.

39′

Груба грешка на Боджадж в средата на терена позволи на гостите да направят контраатака, която обаче завърши със слаб удар на Георги Русев, уловен безпроблемно от Христо Иванов.

32′

Батрович опита от фаул отново да изненада Янко Георгиев, но вратарят спаси, тъй като ударът бе слаб.

28′

ГООООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Страхотно попадение на Батрович, който навлезе отляво в наказателното поле през фланга и с диагонален удар с вътрешен фалц, ала Тиери Анри, прати топката в далечния ъгъл - 1:0!

26′

Все още няма от т.нар "чисти голови положения" от началото на мача.

20′

Боджадж имаше добра възможност фронтално от наказателното поле, но ударът му бе слаб и без проблем бе уловен от Янко Георгиев.

19′

Мане намери Венци Василев с центриране от корнер, но защитникът, макар че опита ефектно изпълнение, не успя да намери очертанията на вратата.

10′

Разбъркване в опасна близост в наказателното поле на домакините завърши с удар на Бенга, който рикошира в крака на Венци Василев и излезе в корнер.

4′

Постепен натиск на домакините в началните минути.

1′