Край на мача!

81′

Жълт картон за Бадара.

75′

Импулс в играта на "орлетата" след гола доведе до удар на Ради Кирилов от дистанция, който бе спасен от Христо Иванов.

72′

ГОООЛЛЛ ЗА ПИРИН! Гостите намаляват, след като Ради Кирилов бе намерен от Боджадж на удобна позиция - 2:1!

69′

Колев замени Руменов.

66′

Даниел Младенов заменя Велко Батрович.

56′

Нова принудителна смяна в Пирин - Методий Стефанов влиза на мястото на Антон Костадинов.

50′

И първите минути на второто полувреме минават под диктовката на домакините от Етър, които по всичко личи, че ще използват пробойните в състава на Пирин, за да търсят трето попадение в тяхната врата.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

36′

Тотално превъзходство на "болярите" след първите 35 минути, които доминират изцяло до момента в мача.

32′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Бадара бележи с глава за 2:0, след като се възползва от отлично центриране на Димо Атанасов!

27′

Жълт картон за Рениа.

25′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Домакините откриват резултата след точно изпълнение на Ерик Почански - 1:0! Самб Бадара напредна отдясно до наказателното поле и намери своя съотборник, който без проблем вкара попадение!

18′

Домакините претендират за дузпа срещу Бадара, но съдията Кабаков дава знак играта да продължи!

16′

Румен Руменов можеше да даде преднина на "болярите", но от няколко метра не успя да намери целта.

8′

Принудителна смяна в Пирин - Манол Чапов заменя контузения Преслав Йорданов.

5′

Почански стреля опасно, но топката срещна напречната греда!

1′

9. Иван Петков 29. Петър Христов

Етър излиза срещу Пирин днес, от 20:00 часа, в среща от баражите в Първа лига.

Ръководството на домакините намали цените на билетите за двубоя. Бадара и Георги Пашов се завръщат след наказание, а Душан Младенович е под въпрос.

Костадин Ничев и Анти Рения пък са на линия за Пирин, а треньорът Милен Радуканов призна, че ситуацията за благоевградчани е трудна.

Милен Радуканов: Остана ни само пиринския дух, с него ще се противопоставим на Етър

"Поздравявам играчите за себераздаването"

Пирин няма победа вече близо месец в Първа професионална лига.

Етър пък взе всичките си 7 точки в плейофната фаза на първенството на своя стадион "Ивайло", където не допусна загуба - две победи (2:1 над Дунав и 4:2 над Септември) и едно равенство.

Пирин има една-единствена победа при досегашните си 16 визити на "болярите" - 1:0 на 25 февруари 1989 г. В плейофите съставът не загуби единствено срещу аутсайдера Витоша, срещу който взе всичките си 4 точки в тази фаза на първенството.

Единствения си гол в Първа лига досега Костадин Ничев вкара точно във вратата на Етър, при последното гостуване на "орлетата" във Велико Търново - загуба с 1:2 в петия кръг на редовния сезон. Тогава първата си асистенция с екипа на Пирин направи албанецът Рения.

Красимир Балъков: Бъдещето на Етър минава през оставане в Първа лига