90+3′

КРАЙ НА МАЧА! ДВАТА ОТБОРА СИ ПОДЕЛЯТ ПО ТОЧКА - 1:1.

Етър и Черно море завършиха наравно 1:1

Етър подари точка на Черно море навръх рождения ден на "моряците" (ВИДЕО)

Двата отбора продължават без записана победа от началото на втория полусезон в Първа лига

84′

Батрович е заменен от Иван Петков

80′

Мане отстъпва мястото си на Чавдар Ивайлов

74′

Дани Кики заменя Огнянов

72′

Какъв шанс за Етър! Батрович остана сам срещу Макенджиев, но стражът успя да избие топката.

70′

ГОООЛ! Мариян Огнянов е точен от бялата точка за 1:1.

69′

Червен картон за Бадара заради игра с ръка в наказателното поле!

68′

Марек Кузма е заменен от Мартин Минчев

67′

Жълт картон за Георги Пашов

62′

Николай Минков се появява в игра на мястото на Мехди Фенуш

54′

Колеблива изява на Макенджиев, който не изби добре топката при опасен удар на Мане, но в последствие поправи грешката си и я хвана.

48′

Важна двойна намеса на Христо Иванов! Стражът изпусна топката при удара на Огнянов, а при добавката на Кузма, се разтегна и успя да я избие.

46′

На почивката Иван Иванов е заменен от Дани Младенов

45′

Начало и на второто полувреме!

45′

Край на първата част! Без добавени минути на "Ивайло". Етър се оттегля на почивка с гол аванс пред Черно море.

44′

Сантиметри разделиха Венци Василев от вратата на Черно море и удвояването на резултата в полза на Етър още преди почивката. Ударът с глава на футболиста на домакините премина встрани.

41′

Георги Илиев стреля опасно към вратата на Етър, но Пламен Гълъбов се застрахова като изби топката в корнер.

40′

Жълт картон за Пламен Гълъбов

38′

Сходна ситуацията и в половината на Етър. Христо Иванов излиза напред, избивайки топката преди Огнянов да успее да отправи изстрел към вратата му.

36′

Благой Макенджиев предотврати атаката на Етър да достигне до край. Стражът излезе извън наказателното поле и изби връхлитащата към вратата му топка преди футболист на домакините да успее да играе с нея.

24′

"Моряците" отново опитаха да притеснят вратаря на Етър, но подаването на Кузма към Василев не бе достатъчно прецизно и стражът на домакините достигна първи до топката.

21′

Първата добра атака на Черно море не даде желания резултат, след като ударът на Мариян Огнянов бе спасен по чудесен начин от Христо Иванов.

7′

Сериозна агитка подкрепя Черно море във Велико Търново.

5′
105 години от създаването на Черно море

"Моряците" празнуват рожден ден навръх 3 март

2′

ГООООЛ! Бадара извежда Етър напред в резултата още преди да е изминала първата минута! След чудесно взаимодействие с Димо Атанасов отдясно, нападателят засече без проблем за 1:0 и отбеляза седмото си попадение от началото на сезона.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Преди старта на срещата на стадион "Ивайло" прозвуча българският химн по случай 140-годишнината от Освобождението на България.

20 Яни Пехливанов 99 Дани Кики

Днес от 12:30 часа Етър и Черно море ще открият отложения 23-ти кръг в Първа лига. Срещите трябваше да се изиграят в началото на седмицата, но заради лошите метеорологични условия в цялата страна и натрупаната снежна покривна, бяха изместени с няколко дни.

Групата на Черно море за гостуването на Етър

Фенуш и Енчев се завръщат в групата на Черно море

Дани Кики попадна за сефте сред избраниците на Илиан Илиев

Вторият дял на сезона не е много успешен до момента и за двата отбора. "Виолетовите" не успяха да се справят срещу Септември, след което допуснаха и пълен обрат от Берое. Черно море пък понесе поражение от старозагорския тим, но след това успя да измъкне точка от ЦСКА на "Армията".

Етър няма записана победа от декември миналата година, а като гост за последно са вкусвали успеха през ноември 2017. Добрата новина за Красимир Балъков е, че в състава му няма кадрови проблеми - всички са в отлично здраве и не изтърпяват наказание.

Красимир Балъков: Срещу Черно море очаквам само победа

Бала преди мача с Черно море: Нямаме други очаквания, освен победа

"Реалисти сме, шансовете ни са 50:50, но разчитаме на подкрепата на нашата публика"

В групата на Черно море пък се забелязват някои промени. Илиан Илиев ще може да разчита на Илиас Хасани, като за първи път в състава попада и Дани Кики, който най-вероятно ще започне като титуляр.