Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители: 923
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Черно море разби Етър като гост с 4:0

Черно море развинти Етър и сложи край на 8-годишен стремеж за победа на "Ивайло"

Матиас Курьор блести с хеттрик при 4:0 срещу "болярите"

89′

Официално предупреждение за Дани Кики.

88′

Дебют за новото попълнение Андраде, който заменя Стефан Велев.

87′

Още една промяна за Черно море. Дичев заменя Виктор Попов.

84′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 0:4! АНГЕЛОВ! Напускането на Курьор обаче не отслаби нападателната мощ на "зелено-белите". Нещо повече, Черно море вкара нов гол в 84-ата минута. Исмаил Иса отново влезе в ролята на асистент, след като прати преценен до най-малкия детайл пас за младока Денислав Ангелов. Резервата запази хладнокръвие и елегантно чукна покрай Иванов за дебютното си попадение в елита.

81′

Младият Стелиян Добрев ще замени Божидар Кацарев.

80′
Снимка 492511

Източник: Официален сайт на Черно море

79′

Денислав Ангелов пък ще замени героя на деня Матиас Курьор.

78′

Дани Кики се появява в игра за Етър, терена напуска Илиан Илиев-младши.

75′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! ХЕТТРИК НА КУРЬОР! 0:3! Интригата в този двубой приключи тотално четвърт час преди края. Черно море се възползва максимално от пропуските на своя опонент и го наказа за трети път чрез Матиас Курьор. Нападателят и Исмаил Иса се оказаха сами срещу Христо Иванов и след размяна на подавания, националът на Мартиника оформи своя хеттрик.

71′

УНИКАЛНО МЕЛЕ! Етър не спираше да пропуска положения с лека ръка. Може би най-фрапантното от тях бе факт в 71-ата. Центриране от фаул бе засечено с глава от Иван Петков на далечната греда. Това доведе до страховито меле пред голлинията на Черно море, но Цветомир Панов беше фамозен, чистейки от голлинията на два пъти.

70′

Жълт картон за още един от централните бранители на Етър - Георги Купенов.

69′

ПЕХЛИВАНОВ! В средата на частта Петко Петков пусна в игра още един нападател в лицето на Иван Петков. Цар Иван веднага раздвижи играта на "виолетовите", като в 69-ата минута хитро продължи за Даниел Пехливанов. Крилото обаче отново разочарова, като не намери целта от изгодна позиция.

67′
Снимка 492513

65′

Жълт картон за Илиан Илиев-младши заради нарушението му срещу Даниел Пехливанов.

63′

Втора смяна в лагера на домакините. Иван Петков ще замени Антон Огнянов.

58′

Първата интересна ситуация след паузата се откри за Черно море. Родриго спря качествено топката, след което отправи силен диагонален шут, спасен с една ръка от Христо Иванов.

54′

Първи жълт картон в срещата. Получава го опитният бранител на домакините - Иван Скерлев.

49′
Снимка 492504

46′

На полувремето наставникът на "болярите" Петко Петков предприе смяна. В игра се появи нападателят Валентин Йосков, а терена напусна Мариян Иванов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

42′

ИВАНОВ! След като имаше вина и за двата гола на Черно море, играчът на Етър - Мариян Иванов можеше да се реваншира с попадение в 42-ата. Малко преди паузата, той се оказа зад гърба на разминалия се с кълбото Милчо Ангелов. Въпросният съумя да насочи към далечния ъгъл на Дюлгеров, но стражът на варненци отново беше краен победител.

38′

ПЕХЛИВАНОВ! Иван Дюлгеров беше на висота за Черно море в 38-ата минута. Младежкият национал бе покрил отлично своя периметър, след като Даниел Пехливанов го принуди да демонстрира най-доброто от себе си. Крилото се възползва от лошо изчистена топка и стреля от границата на наказателното поле.

Снимка 492506

35′

АНГЕЛОВ! Етър пропиля нова добра възможност в 35-ата минута. "Виолетовите" изпълниха по правилния начин заучено положение, което откри възможност за стрелба пред Милчо Ангелов, макар и от малък ъгъл. Въпреки трудната локация, таранът застраши максимално стража на гостите.

31′

Родриго Демонстрира отлична техника в полето на Етър, след което падна на тревата. И самият бразилец обаче нямаше никакви претенции към главния съдия за дузпа.

25′

Антон Огнянов опита късмета си от пряк свободен удар. Изпълнението в 25-ата минута беше сравнително добро, но топката премина малко над горната греда.

20′

Милчо Ангелов нямаше шанс да достигне до топката в 20-ата минута. Нападателят явно не очакваше, че Стефан Станчев ще се размине с това да изчисти паса на Огнянов. По този начин Етър пропиля добра възможност да застраши вратата на младия Дюлгеров.

Снимка 492507

10′

ПРОПУСК НА ОГНЯНОВ! Великотърновци можеха да намалят изоставането си още с подновяването на играта. Антон Огнянов се впусна по лявото крило и имаше възможността да шутира на два пъти. Страхотно двойно спасяване обаче сътвори Иван Дюлгеров, защитил по перфектен начин избора на Илиан Илиев да попадне сред стартовите 11, а не новото попълнение Георги Георгиев.

8′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 0:2!! КУРЬОР!! Ужасът за домакините обаче продължи. Не бяха изминали още шест минути след инкасирането на попадение, когато селекцията на Петко Петков осъзна, че вече губи с 0:2. Футболистите на Черно море реализираха гол-близнак, и той отново беше дело на Курьор. Центрирането на Илиев създаде кратко меле пред вратата на Иванов. Даниел Димов се сбори с Иванов, а това позволи на топката да стигне до нападателя на "зелено-белите", който отблизо намери мрежата на етърци.

3′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 0:1!! КУРЬОР!! Двубоят на "Ивайло" стартира на пета скорост. По-щастливи определено бяха от лагера на варненци, които стигнаха до гол при първото си сериозно положение в мача. Матиас Курьор се оказа най-съобразителен при корнер, изпревари персоналния си пазач Мариян Иванов, след което с глава не остави никакъв шанс на Христо Иванов.

1′