Заслужена победа на гостите. Мачът беше много динамичен.

Греда. Боджадж остана сам срещу Димитров и падна. Топката се търкулна, но не влезе във вратата.

Публиката иска оставка на Малин Орачев.

90′

Три минути добавено време.

84′

Удар от воле на Сърмов след корнер. Топката прелетя на метри от лявата греда на Димитров.

82′

Последна смяна в мача. Чавдар Ивайлов сменя Румен Руменов

80′

Пропуск. Мане напредна отляво на атаката на Етър. Ударър му прелетя над вратата.

78′

Коконов не можа да засече центрирана топка от Ндиайе, който напредна сам отдясно. Топката беше трудна за отиграване.

77′

Александър Александров сменя Петър Патев. Офанзивна смяна на Орачев.

72′

Минута за глътка вода.

71′

ГООООЛ! Георги Сърмов стреля с десния крак в десния ъгъл на Филип Димитров. Вратарят се хвърли в другата посока.

70′

Филип Димитров се хвърли в краката на Румен Руменов. Ивайло Стоянов отсъди дузпа, защото Руменов първи стигна до топката.

69′

Христо Иванов изпревари Васев, който беше зад защитата отляво на атаката на Дунав.

67′

Картон за Венцислав Василев.

65′

Глаузио заема мястото на Ахмед Ахмедов в състава на Дунав.

63′

Ерик Почански влиза на мястото на Велко Батрович.

62′

Аласана Мане сменя Никола Колев в средата на терена.

61′

Коконов стреля над вратата след контра на домакините. Първият удар на Васев беше блокиран и след това Балджийски намери Коконов пред наказателното поле.

59′

Греда. Ндиайе се извиси и стреля с глава. Топката се отби от напречната греда, като Христо Илев само гледаше.

56′

Гостите успяха да пренесат играта напред след силния натиск, на който бяха подложени.

51′

Коконов центрира отляво. Светослав Ковачев стреля с глава. Топката мина на сантиметри до дясната греда на Илиев.

49′

ГООООЛ! Георги Динков с глава насочи диагонално топката в далечния ъгъл. Топката беше центрирана от Светослав Ковачев отляво. Динков засече кълбото пред всички защитници.

48′

Христо Иванов изпусна топката, но защитник изчисти в корнер.

45′
45+3′

Късният гол дава надежди на домакините

45+2′

ГООООЛ! Красимир Станоев завъртя топката от фаул и тя, падайки влетя в левия ъгъл на вратата на Етър. Христо Илиев се хвърли и докосна кълбото.

45+1′

Димитров успя да изчисти току пред връхлитащия Бартович.

45+1′

Артюнин спря опасна контра на домакините.

45′

Една минута добавено време.

42′

Ново спасяване на Иванов. Той извади топката до лявата греда. Хубав проби и удар на Светослав Ковачев.

39′

Иванов с плонж на дясно спаси опасен удар на Светослав Ковачев.

37′

Ндиайе сменя Попадийн. Орачев усилва атаката.

36′

Балджийски не можа да нанесе удар от чиста позиция след добра атака на домакините отдясно.

32′

Минута почивка за глътка вода. Температурата е 30 градуса.

24′

Петър Патев стреля  глава след лошо излизане на вратаря. Топката мина покрай гредата.

20′

ГОООООЛ! Румен Руменов вкара топката почти на празна врата фронтално. Кълбото отскочи към Руменов след рикошет в защитник на Дунав. Домакините не можаха да изнесат топката.

14′

ГООООЛ! Велко Батрович остана сам зад защитата. Той напредна и технично прехвърли излизащия Филип Димитров. Топката падна точно под гредата.

10′

ГОООООЛ! Даниел Младенов сам срещу вратаря нямаше как да сгреши. Боджадж надбяга Станоев отляво о подаде успоредно на вратата към връхлитащия Младенов.

1′

Минута мълчание преди първия съдийски сигнал.

27.Мухамаду Ндиайе 17.Чавдар Ивайлов

Днес от 14:45 часа, Дунав и Етър откриват програмата в съботния ден в Първа лига от осмия кръг в първенството.

И двата отбора се намират на дъното на класирането и борбата за трите точки ще бъде безмилостна.

Малин Орачев определи групата на Дунав за срещата с Етър

Мачът е утре

В предишния кръг от шампионата, "виолетовите" записаха убедителна победа с 2:0 като гост на Септември, докато съперникът им загуби с 1:3 от Лудогорец.

И двамата треньори нямат кадрови проблеми и могат да разчитат на оптимален състав, което е предпоставка за един добър мач този следобед.