Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 972

Дунав и Берое не се победиха в интересен мач от десетия кръг.

Виана можеше да попари зрителите в Русе. Той напредна отляво, но топката профуча покрай далечния ъгъл на вратата на Антонов.

88′

Камбуров стреля отдясно. Рутинно спасяване на Антонов.

85′

Ндиайе влиза на мястото на голамйстора Ахмедов, който получава бащинска прегръдка от Цветомир Младенов..

82′

"Драконите" са по-активни и търсят победата.

78′

Виана събори Балджийски при бърза контра за Дунав.

77′

Желев сменя Бригидо.

76′

Балджийски отправи нецензурни реплики към страничния съдия.

75′

Алфредо Мартинш сменя Минчев. Томаш хвърля последния си коз.

74′

Младенов отговаря с пускането на Бранимир Костадинов. Попадийн излиза.

72′

Ахмедов плонжира и нанесе остър удар с глава след центриране отдясно. Перниш излезе лошо и се зарадва като видя, че топката не е в мрежата му.

69′

Меле в наказателното поле на Дунав след корнер. Камбуров и Цветков стреляха, но защита дружно ликвидира опсността.

66′

Петър Патев изрита здраво Борислав Цонев.

65′

Мешка е сменен от Виана.

64′

Дунав натисна. Защитата на Берое изглежда уязвима при центриранията.

58′

Александър Цветов фаулира Божидар Васев.

57′

Цветомир Младенов е бесен. Мълниеносна контра на Дунав. Балджийски върна топката към дузпата, където беше непокритият Иван Коконов. Перниш плонжира и спаси удара.

54′

Петър Патев стреля с глава след фаул. Топката мина до левия ъгъл на вратата на Перниш, който само изгледа ситуацията.

48′

ГОООЛ! Ахмед Ахмедов се извиси и с точен удар с глава намери левия горен ъгъл на вратата на Перниш. Балджийски центрира ювелирно отляво и постави топката на главата на своя съотборник.
Вратарят на Берое влезе с топката във вратата.

46′

Младенов се въздържа от смени. Той първо ще поиска да види, как неговите възпитаници ще реагират в първите минути на второто полувреме.

45′

Цветомир Младенов ще успее ли да намери точната рецепта в последното полувреме начело на Дунав?

45+1′

Устремът на "драконите" беше охладен след контрата довела до гола на Камбуров.

45′

Една минута добавено време.

40′

ГООООЛ! Мартин Камбуров изчисти след корнер за домакините и подаде на Бригидо. В създалата се контра Бригидо изведе Камбуров отдясно, който с премерен удар с десния крак намери далечния ъгъл на вратата на Антонов.

39′

Мешка стреля неточно, след като топката отскочи към него след бърза контра на домакините отдясно. Патев изчисти лошо.

36′

Камбуров беше изведен сам срещу Андонов отляво. Вратарят легна и спаси на два пъти.

34′

Беройци разиграват спокойно в наказателното си поле, докато домакините ги пресират.

30′

Мартин Ковачев получи картон, защото отправи нецензурни думи към Мешка.

28′

Антонов излезе и спаси топката пред излизащия срещу него Мешка, който ритна вратаря в главата.

21′

Борислав Цонев овладя топката в наказателното поле на Дунав, но точно преди да отправи удат отблизо топката му беше избита.

19′

Здрава битка в първите минути. Два шанса за домакините, но борбата надделява.

17′

Серия от корнери за Берое. И за пореден път Антонов беше фаулиран, когато боксира кълбото.

13′

Трима футболисти на Дунав се сблъскъха при опит за игра с глава. Ковачев удари топката, но тя мина до вратата на Берое.

12′

Спорове за тъч в центъра на терена. Публиката е недоволна от решението на Кабаков играч на Берое да хвърля топката.

7′

Георги Ангелов видя жълтия цвят за груб фаул.

6′

Две отлични намеси на Душан Перниш. При втората след корнер беше отразен удар с глава под гредата на Ахмед Ахмедов. След намесата на стража топката се отклони от напречната греда.

4′

Гостуващите фенове, не малко на брой пеят песни в подкрепа на своите любимци. Беройци изпълниха втори безопасен корнер в мача.

2′

Берое има дълго владение на топката, довело до корнер отдясно.
Иван Минчев центрира, но Антонов боксира, а и беше фаулиран.

1′

Слънчево време с разкъсана облачност. Отлично време за футбол от високо качество.