Черноморец продължава победния си ход, като след софийските грандове Левски и ЦСКА, този път повален бе новакът Видима Раковски с 1:0. Единственото попадение бе дело на Адриан Фернандес в 52-ата минута.

През първото полувреме играта бе равностойна, като дори повечето чисти положения бяха пред вратата на „акулите". Ангел Русев и Герасим Заков обаче не бяха съсредоточени пред гола. За Черноморец най-чистото положение бе пропиляно от Фернандес.

Той обаче се реваншира в 52-ата минута, когато се възползва от колективна грешка на отбраната на гостите, които пробваха изкуствена засада и вкара за 1:0. До края гостите на срещата „акулите" владееха инициативата, като Видима също пробва няколко пъти опасни контраатаки, но без резултат. Така Черноморец излезе начело в „А" група, поне за 24 часа.