Черно море победи с лекота Любимец в мач от 13-ия кръг на „А" група. „Моряците" се наложиха на „Тича" с 2:0.

Така нареченият „Хит" на „А" група не показа нищо запомнящо се, а зрителите на стадиона във Варна се питаха това ли е същият отбор, който победи Лудогорец и стресна сериозно другите грандове.

Първото попадение падна в 5-ата минута. Бакари получи извеждащ пас зад гърба на отбраната и стреля точно във вратата на Рашков.

Гостите опитаха да отвърнат на попадението, но опитите на Будинов и Орлин Орлинов така и не даваха резултат. В 57-ата минута отново Бакари отчая тотално гостите с втори гол. Коконов изведе нападателя, който напредна и навлезе в наказателното поле, стреля и направи резултата 2:0.
15 минути преди края на двубоя Бакари можеше да наниже хеттрик след като бе изведен на празна врата от Коконов, но стреля над гредата.

След този мач Черно море изпревари Левски в класирането и вече заема 6-ото място с 20 точки. Любимец пък е 10-ти с 13 пункта.