Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+8′

Край на мача.

Черно море и ЦСКА не се победиха - 1:1

Луд мач във Варна! Отменен гол, пропусната дузпа, червен картон и Черно море - ЦСКА 1:1!

Курьор се разписа за "моряците", а Юрич бе точен за "червените"

90+7′

Удар с глава на Антов след центриране от корнер минава покрай вратата.

90+6′

Жълт картон за Георгиев.

90+5′

Шут на Юрич от границата на наказателното поле минава покрай вратата.

90+3′

Пропуск на Матей! Юрич свали топката в наказателното поле след центриране на Кейта. Соу не успя да нанесе удар, но кълбото стигна до Матей. Централният защитник от няколко метра стреля над вратата.

90+2′

Ангелов влиза на мястото на Илиев.

90′

Букаси влиза на мястото на Курьор.

88′

Разочароващ удар от пряк свободен удар на Кери.

88′

ГООЛ ЗА ЦСКА!!! Томи Юрич бележи! Тиаго центрира в наказателното поле, където Йорданов с глава продължи топката за Юрич, а нападателят засече кълбото във вратата - 1:1.

87′

Жълт картон за Иса.

86′

Удар на Курьор минава над вратата.

85′

Йорданов заменя Юга.

85′

Кери влиза на мястото на Йомов.

83′

Спасяване на Бусато! Бразилският вратар отново запази своя отбор в мача. "Моряците" получиха право да изпълнят пряк свободен удар за нарушение на Антов срещу правещия страхотен мач, въпреки пропуснатата дузпа, Панайотов. Курьор застана зад топката. Нападателят насочи прецизно топката под сглобката, но Бусато изби.

Снимка 495828

81′

Жълт картон за Антов.

80′

Юрич се бореше за топката след центриране от корнер. Кълбото стигна до Матей, който нанесе силен удар, но над вратата.

67′

Юрич влиза на мястото на Белтраме.

Снимка 495827

67′

Тиаго заменя Жеферсон.

65′

Енчев заменя Касми.

62′

Втори жълт картон за Даниел Димов.

58′

Йомов центрира в наказателното поле, където Соу нанесе слаб удар с глава, който по никакъв начин не затрудни Георгиев.

57′

Кейта заменя Енрике.

Снимка 495821

52′

Мазику центрира в наказателното поле, където Белтраме стреля с глава, но покрай вратата.

49′

Жълт картон за Даниел Димов.

48′

Черно море пропусна дузпа! Панайотов намери Иса в наказателното поле. Нападателят нанесе удар, който бе спасен от Бусато. Топката рикошира в Матей и се върна към вратата. Там Гълъбов опита да изчисти, но не подозираше, че Курьор е зад гърба му. Нападателят изпревари бранителя и бе фаулиран. Станислав Тодоров посочи бялата точка. Зад топката застана Васил Панайотов, но стреля слабо и Бусато спаси.

47′

Жълт картон за Гълъбов.

45′

Началото на втората част се забави, тъй като на почивката в гостуващия сектор са хвърлени бомбички, поради което феновете на ЦСКА са разбили една от оградите. Запалянковците трябваше да се приберат в сектора си, за да бъде подновена играта.

Снимка 495824

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Йомов нахлу в наказателнто поле отляво и опита удар, който бе блокиран от Даниел Димов.

44′

Добра възможност пред ЦСКА. Белтраме получи топката зад халфовата линия на "моряците". Италианецът проби през центъра и реши да завършва сам, но стреля над вратата.

36′

ГОООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Курьор бележи! Панайотов центрира в наказателното поле, където нападателят с гръб към вратата нанесе удар с глава, който се оказа неспасяем за Бусато. При попадението далеч по-добре трябваше да се намеси Юрген Матей. Нидерландецът позволи да бъде надигран от далеч по-ниския от него футболист от Мартиника.

33′

Жълт картон за Жеферсон.

Снимка 495823

23′

ГОЛ НА ЦСКА Е ОТМЕНЕН! Йомов центрира отдясно в наказателното поле. Белтраме нанесе удар с глава, който бе избит от Георгиев. Там се получи разбъркване, при което Соу не успя да играе добре с топката, след което Янчев прати кълбото в собствената си врата. Голът обаче бе отменен заради игра с ръка на гамбийския нападател.

16′

ЦСКА получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле на "моряците". Стефано Белтраме нанесе силен удар, който срещна стената. След това Георгиев улови, макар и да не бе убедителен.

5′

Касми опита удар, който рикошира в гърба на Курьор.

1′

16. Денислав Ангелов 27. Мартин Смоленски

Черно море посреща ЦСКА в една от двете ключови срещи от петия кръг на Първа лига. Софийският отбор е лидер в класирането и има три победи и един равен от началото на кампанията. Варненци започнаха също силно, но тежката програма ги свлече надолу и преди днешния двубой са на десета позиция 5 точки.

ЦСКА се намира в добра форма. Момчетата на Стамен Белчев все успяват да измъкнат победи в последните минути както у дома, така и в срещата за Лига Европа с малтийския Сиренс. "Червените" трябва да вдигнат нивото, в противен случай може да бъдат наказани.

От ЦСКА с категорична позиция за Греъм Кери

Вижте какво написаха "червените"

Черно море традиционно оказва сериозна съпротива на ЦСКА. Гостуванията във Варна винаги са тежки за "червените", но в повечето случаи столичани успяват да стигнат до трите точки.

Гостите ще имат едно наум днес и за предстоящия двубой с БАТЕ (Борисов) в Лига Европа в четвъртък. След това те имат и тежко гостуване на Лудогорец, така че днешният успех би имал огромно значение за техните амбиции.

Аспарух Никодимов: Трябва футболистите на ЦСКА да се напрегнат максимално, за да спечелят във Варна

"Смяната на схемата в последния мач, като че ли не донесе искания ефект"

В състава на домакините ще отсъства наказания Родриго Енрике. Извън състава поради контузия остана Стефан Станчев.

За ЦСКА ще липсват Петър Занев и Ахмед Ахмедов, които са под карантина. Санкхаре е наказан и също няма да може да играе.