Принудителна смяна на вратаря на гостите.

Попадение на Божилов от около 25 метра!

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме не бяха създадени множество сериозни ситуации за отбелязване на попадения пред двете врати.

Гостите от столицата започнаха малко по-добре мача, като на три пъти, основно чрез Момчил Цветанов, опитаха да притеснят своя опонент.

Вратарят на варненци обаче показа добри умения, като в един от случаите изби топката в корнер, а след това я улови уверено в ръцете си.

След малко повече от 30 минути игра Зехиров едва не изненада стража на гостите неприятно, като достигна една избита напред топка и от над 30 метра я насочи към целта. Кълбото не попадна в очертанията на вратата на "белите", но премина на сантиметри от рамката.

Резултатът беше открит в 38-ата минута, когато центриране към Марек Кузма завърши с попадение от близка дистанция на последния.

Така първото полувреме приключи с минимален аванс за състава на домакините.

45′

Почивка.

43′

Официално предупреждение и за Зехиров.

41′

Жълт картон за Мба.

38′

Хасани връща топката към Дюлгеров.

Вратарят едва не я пропусна, но в крайна сметка успя да я настигне и да я избие.

38′

ГООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Марек Кузма от близка дистанция!

35′

Първа по-интересна ситуация и за домакините.

Зехиров решава да опита късмета си с бомбен шут от далечна дистанция!

Без откриващо попадение в срещата.

30′

Цветанов стреля!

Топката е избита от вратаря на съперника, но попада у Шоколаров.

Кълбото преминава на сантиметри от рамката на вратата, след добавката на футболиста на "белите".

25′

Без положения пред двете врати.

Ситуациите драстично намаляха.

Играта се забави.

20′

Милчо Ангелов стреля!

Топката не попада в очертанията на целта.

15′

Нова атака на столичани, с участието на Цветанов.

Отново обаче добра намеса на стража на домакините.

10′

Йомов извежда Милев в полето на съперника.

Дюлгеров излиза и избива топката в корнер.

Нищо интересно след изпълнението на ъгловия удар.

4′

Центриране на Цветанов.

Няма кой да засече паса му.

Пропусната възможност за "белите".

1′

90. Мартин Минчев 24. Христо Тодоров

Черно море приема Славия в мач от поредния кръг на плейофите от втората осмица. Двата отбора са водачи в своята група "А", като си осигуриха участие в мачовете, които евентуално биха дали европейски излаз.

"Моряците" на Илиан Илиев са с преднина от 3 точки пред своя столичен съперник, а в последните 4 мача варненци спечелиха 10 точки и стабилизираха изявите си.

Вчера те официално привлякоха португалеца Фабио Мартинс, който се очаква да дебютира днес срещу "белите" на Златомир Загорчич.

Сърбинът с български паспорт от своя страна е възможно да направи някои ротации, предвид това, че на отбора предстои важен полуфинал за Купата на България с Ботев следващата седмица.

След първата среща играчите на Славия имат да наваксват едно попадение заради загубата с 1:2 в Пловдив.

Славия е без поражение в 6 поредни мача, като спечели 4 от тях. "Белите" играят много силно като гост и са в серия от 3 победи на чужд терен, а общо през сезона имат 5.

Официално: Фабио Мартинс е играч на Черно море