КРАЙ НА МАЧА! СЕПТЕМВРИ ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 5:1 КАТО ГОСТ!

Септември победи Черно море с 5:1 като гост

Септември се развихри срещу Черно море насред "Тича", Крис Гади блесна с хеттрик

Първа победа за столичани през новия сезон

90+4′

ГОЛ! Асен Чандъров не греши от бялата точка.

90+3′

ДУЗПА за Септември! Пламен Димов извърши фаул и Николай Йорданов е категоричен в решението си.

87′

Жълт картон за Здравко Димитров

85′

Борисл Галчев е заменен от Димитър Костадинов

83′

ГООООЛ! Крис Гади оформи своя хеттрик! Нападателят получи пас от Борис Галчев и след като отново бе изпуснат от защитата на домакините, остана сам срещу Макенджиев и не сгреши за 4:1.

80′

Дани Кики заменя Мехди Фенуш

77′

Божилов стреля отблизо към вратата на Септември, но Галев улови.

74′

Иван Тилев влиза на мястото на Алвеш

74′

Байду отстъпва мястото си на Мирослав Будинов

71′

Жълт картон за Борис Галчев

69′

ГОООЛ! Пламен Димов намалява резултата - 1:3! Георги Илиев центрира от фаул към наказателното поле, където добре позициониран бе Пламен Димов, който засече топката с глава и тя се озова в мрежата на Валентин Галев.

67′

Силен удар на Георги Илиев от фаул, но Валентин Галев отрази и изби топката.

63′

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев също е на "Тича", за да наблюдава срещата.

58′

ГОООЛ! Крис Гади покачва на 3:0! Борис Галчев изведе своя съотборник в предни позиции, където той не бе догонен от защитниците на Черно море и с лекота се разписа сам срещу вратаря.

57′

Мартин Минчев заменя Жоржиньо

56′

ПРОПУСК!!! Крис Гади се откъсна от пазача си, след като вече бе навлязъл в наказателното поле, и опита да комбинира с включващия се в атаката Здравко Димитров, но той се размина с топката и опасността пред вратата на Черно море отмина.

55′

Разочароващо изпълнение на Георги Божилов, който преодоля защитата на Септември, но стреля доста встрани от вратата.

53′

Жълт картон за Пламен Димов

46′

На почивката е заменен Петър Витанов, на негово място се появява Мариян Огнянов

45′

Начало и на втората част!

45+2′

Край на първото полувреме! Септември се оттегля на почивка с аванс от два гола пред Черно море насред "Тича".

41′

Жълт картон за Алвеш

41′

ГОООЛ! Здравко Димитров удвоява! Младокът засече далечен извеждащ пас и премина между трима защитници на Черно море, за да остане очи в очи с Макенджиев и да реализира за 2:0.

38′

Жоржиньо изпълни свободен удар, търсейки горния десен ъгъл на вратата, пазена от Галев, но топката премина встрани.

36′

Крис Гади стреля много опасно отблизо, но Макенджиев реагира и блокира удара му.

34′

Футболистите на Черно море не успяха да се възползват от сериозно разбъркване в наказателното поле на Септември. Така и не се намери играч, който да нанесе удар към вратата на гостите.

30′

Играта е подновена!

29′

ПОЧИВКА! Николай Йорданов дава минута отдих на футболистите, тъй като температурата във Варна е доста висока.

26′

Александър Георгиев също е декориран в жълто

25′

Жълт картон за Петър Витанов

23′

Пламен Димов пробва да изненада Галев с удар от далечно разстояние, но вратарят внимаваше и улови без проблем топката.

20′

Жълт картон за Крис Гади

20′

Потресаващ изстрел на Жоржиньо, който получи подаване точно пред вратата на Септември и веднага пробва удар, но изпрати топката към трибуните.

16′

Жоржиньо нахлу в наказателното поле, откъсвайки се от пазача си, но точно преди да стреля Бенга успя да се хвърли на шпагат и да изчисти топката.

10′

Доста опасен диагонален удар на Ндонгала, но за късмет на вратаря на Септември, топката премина над надпречната греда.

5′

ГООООЛ! Крис Гади открива резултата за Септември на "Тича"! Бившият футболист на Спартак (Плевен) бе изведен от Александър Георгиев зад защитата на Черно море и след центрирането веднага отигра с глава, изпращайки топката в мрежата за 1:0.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! Срещата започва с пет минути закъснение, тъй като имаше проблем с превръзката на ръката на Александър Георгиев, която бе сменяна два пъти.

99 Дани Кики 3 Иван Арсов

Черно море приема Септември в търсене на втория си успех от началото на сезона в Първа лига. Мачът е от 18:30 часа.

До момента "моряците" записаха победа и равенство, като хиксът дойде в последния кръг срещу Левски насред "Георги Аспарухов".

Николай Митов готви изненада за Черно море

Треньорът планира промени в защитата на Септември

В столицата играчите на Илиан Илиев бяха много близо и до крайния успех, след като поведоха с 2:1 в 88-ата минута, но допуснаха изравняване в следващата атака на "сините".

Срещу Септември варненци няма да могат да разчитат на контузилия се Стефан Станчев, поради което неговото място вероятно ще заеме Атанас Зехиров. Добрата новина за отбора е свързана със завръщането на Илияс Хасани, който се очаква да си партнира с Даниел Димов в центъра на защитата. В предни позиции като титуляр пък е много вероятно да започне Георги Божилов.

Стефан Станчев се размина с далеч по-тежка травма

Бранителят на Черно море премина ехограф, който показа, че юношата на Левски има леко разкъсване

За Септември ситуацията не е особено добра, след като отборът все още не е отбелязал гол в шампионата. След първите два мача столичани имат 1 точка, взета при нулевото равенство срещу Верея на старта на сезона, последвано от загуба от Ботев с 0:2 в София.