Черно море разби с 5:0 гостуващия Видима-Раковски в първи мач от 21-ия кръг на "А" група.

Варненци започнаха логично по-добре срещата, но не успяваха да затруднят по никакъв начин Пламен Колев. Гостите пък разчитаха на защитата и много рядко опитваха да организират атака до почивката. Така се стигна до 35-ата минута, когато Георги Илиев беше изведен зад отбраната и с плътен удар по диагонала отдясно откри резултата.

След само още пет Дончо Атанасов удвои, "късайки мрежата". Бранеков си поведе прекалено дълго топката на границата на големия пеналт, крилото му я отне и със силен шут по земя в долния ляв ъгъл на стража направи 2:0. А кълбото влезе и излезе от вратата.

След почивката "моряците" тотално доминираха. Видима пък се поотвори и опита да достигне до попадение. Вместо това инкасира нови три гола. Още в самото начало на второто полувреме Дончо Атанасов покачи на 3:0 с шут от дузпата след разбъркване в наказателното поле.

В 73-ата пък Георги Илиев проби отляво и пусна топката към втора греда, където непокрит Ратников отбеляза за 4:0. Разгромния успех с 5:0 оформи Михаил Лазаров в 83-ата, който само две минути по-рано се появи в игра на мястото на получилия контузия Даниел Георгиев.