Черно море излъга ЦСКА и спечели с 1:0 в двубой от 19-ия кръг на "А" група.  Срещата бе на изключително ниско техническо равнище, като основна причина за това бе традиционно ужасният терена във Варна.

През всичките 90 минути преобладаваха единоборствата, а бракът в пасовете и при двата отбора бе много голям. Все пак "моряците" оползотвориха единствената си добра атака и стигнаха до трите точки.

Първата част бе изключително равностойна, но и двамата вратари скучаеха. в 23-ата минута Дани Георгиев падна в наказателното поле след сблъсък с Апостол Попов, но реферът Ивайло Стоянов замълча.

В интерес на истината, съдията, който стана причина за бойкота на Калиакра, се справи отлично и държеше мача под контрол.

След почивката ЦСКА сякаш овладя средата на терена, но не стигна до нищо особено, освен един далечен удар на Борис Галчев, който Пиргов с мъка изби.

Черно море се бранеше организирано и двубоят си вървеше към нулево реми, когато дойде 79-ата минута. При една контра Георги Божилов пусна отличен извеждащ пас към Дончо Атанасов, който преодоля Караджов с добре насочен удар.

До края ЦСКА натискаше, но играчите на Милен Радуканов просто бяха безидейни в предни позиции.

След тази загуба ЦСКА остава на трето място с 35 точки. Черно море пък вече е с 30 и е шести.