Мразовит вятър и нелогичен съдия объркаха сметките на Черно море (ВИДЕО)

80′
Made in Bulgaria: Бездомно куче прекрати мач от Първа лига (ВИДЕО)

Вратар се прави на "говорещия с кучета"

70′

Стефан Генов прави още една рокада в атака. Ндуйе Муйеци ще играе вместо Димитър Блаов.

65′

ОТМЕНИХА ГО НА ЧЕРНО МОРЕ! Големият скандал в този двубой настъпи в 65-ата минута, когато съдийската бригада на Станислав Тодоров отмени чист гол на бранителя Стефан Станчев. Отбраната на Пирин закъсня със своето издърпване към вътрешността на терена и хибридът между удар и пас на Йосков намери юношата на Левски, който от няколко метра разстреля Костов. Случилото се вбеси Станчев, който моментално поиска обяснение от страничния съдия.

64′

Жълт картон за Костадин Ничев заради задържане на Валентин Йосков.

63′

На Георги Иванов се наложи да се справя с неочакван проблем в 63-ата минута. Един от основните му футболисти - Пламен Николов се контузи и на негово място се наложи да влиза Тодор Траянов.

62′

Станислав Костов се появява в игра и ще заеме обичайната си позиция в атака.

59′

Капитанът Георги Илиев получава жълт картон, защото спря обещаваща атака на Пирин.

54′

НАТИСКЪТ НА МОРЯЦИТЕ СЕ УСИЛВА! Уникален малшанс съпътстваше варненци и в 54-ата минута. Капитанът Илиев центрира остро от ъглов удар. За зла участ центрирането му не бе засечено от четирима последователно опитали се да сторят това играчи в "зелено-бяло". В изблик от отчаяние, Михаил Венков разпери ръце към небето.

49′

КАКВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Второто полувреме можеше да започне по фантастичен начин за домакините. След щастлив рикошет топката стигна до Иван Коконов, който я върна на дузпата за непокрития Александър Цветков. Палачът на Левски обаче направи по трудното и от 11 метра стреля право в обсега на Краси Костов, превръщайки стража на Пирин в герой заради майсторското му спасяване.

46′

На почивката Георги Иванов е извършил смяна. На мястото на разочаровалия го - Тодор Паланков се появява младият нападател Валентин Йосков - Картечницата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

34′

Тони Тасев си навлече гнева на всичко свои съотборници. В 34-ата минута Тодор Паланков сътвори груба грешка в собственото си поле, което изведе крилото на Пирин очи в очи срещу бранителя Дани Георгиев. През това време от лявата страна на атакуващия играч се откри и Дани Младенов, но вместо да подаде, Тони предпочете финта и сгреши. Провалената контра бе приета много зле от "орлетата" и техния старши-треньор - Стефан Генов.

24′

ТАСЕВ! Пирин демонстрира някакви признаци на живот 25 минути след началото на двубоя. Тони Тасев получи топката на границата на наказателното поле. Последва поредица от финтове на крилото, които завършиха с изстрел към вратата на изненадания Коварж. За негова радост коженото кълбо не намери очертанията варненската врата.

20′

Георги Иванов е меко казано бесен от представянето на своите играчи. Въпреки домакинското си предимство, "моряците" са повече от апатични в предни позиции. Най-много критики от треньора до този момент отнася Иван Коконов.

9′

В 9-ата минута хубав пробив на техничния Уго Секо завърши с неговото събаряне на границата на наказателното поле от Башлиев. С изпълнението на прекия свободен удар се нагърби капитанът Жоро Илиев. Изстрелът му срещна стената,а  при повторният му опит коженото кълбо попадна в прегръдката на Костов.

4′

Сашо Цветков отправи първия точен удар в срещата. Той обаче не затрудни по никакъв начин стража на гостите - Красимир Костов. По-скоро изстрел за статистиката.

2′

Спокойно начало на срещата. Стадионът в Каварна е огласян от възгласите на "зелено-бялата" публика - "Тича-хулиганс!".

1′

8. Ян Малик 19. Станислав Костов

Отборите на Черно море и Пирин ще дадат началото на второто завъртане в Първа лига. Трите точки са от значение и за двата тима, тъй като допуснаха поражения в последните си шампионатни срещи.

"Моряците" сложиха край на успешната си серия след загуба от Левски в столицата, докато в нервен мач на стадион "Лазур" в Бургас, Пирин падна тежко с 1:3 от Нефтохимик. Статистиката е изцяло в полза на домакините, които никога досега не са губили мач, когато посрещат "орлетата". Благоевградчани трябва да играят и за своя старши-треньор - Стефан Генов, който след поредицата от слаби резултати може и да се сбогува със своята работа.

Гонзо замени контузените преди мача с Пирин

Йосков в групата за двубоя

Поради наказания срещата за гостите пропускат опитните Орлин Старокин и Антон Костадинов. В атака пък предимно ще се разчита на бързите Дани Младенов и Тони Тасев, които от началото на кампанията обаче не демонстрират някаква завидна класа.

Георги Иванов за кой ли път ще трябва да се оправя без своя нападател - Бакари. Испанецът от гамбийски произход се контузи срещу Левски и неговото място днес ще бъде заето от Марек Кузма. Наказан за варненци пък е твърдият титуляр Онджей Сукуп, като на негово място по фланга ще бъде преместен универсалният - Стефан Станчев.