Отборът на Черно море записа победа в 28-ия кръг на родната "А" група, след като се наложи с 2:1 като домакин над състава на Видима-Раковски.

"Моряците" осъществиха пълен обрат срещу скромния отбор на гостите, който е сигурен изпадащ от елита.

Георги Иванов откри малко изненадващо за Видима в 35-ата минута, но Румен Николов се възползва от пас на Георги Илиев и минута преди края на първата част изравни за 1:1.

След почивката мачът отново не предложи кой знае колко вълнуващ футбол, а Черно море все пак взе своето в 79-ата минута.

Този път голмайсторът Николов асистира към Атанас Илиев, който засече топката с глава за 2:1, което се оказа достатъчно за успеха.

Видима остава на 14-а позиция с едва 14 точки, докато Черно море е осми с 46 пункта.