Пируло замени Даниел Георгиев.

68′

Георги Илиев стреля опасно, но топката излезе в аут.

62′

Славчо Шоколаров стреля от пряк свободен удар, но защитата на Черно море се справи.

58′

Излиза Марек Кузма, влиза младият Илиан Илиев-младши.

52′

Спокойни минути в Каварна, играчите на двата тима, предимно юноши показват сериозна амбиция за доказване.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кристиян Димитров изскочи на голова позиция и с хубав завършващ удар направи резултата 3:1.

36′

Удар на Валентин Йосков от границата на наказателното поле, но в последния момент Пластун изчисти в корнер.

32′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кристиян Григоров засече центриране с глава в наказателното поле и парира Михайлов за 1:2.

30′

Минчев получава първия жълт картон в мача.

24′

Михаил Венков е на трибуните след като за втори мач бе оставан от Гонзо извън групата. Припомняме, че треньорът обяви, че опитният играч не е във форма и затова не попада и в разширения състав.

20′

Скучни минути на стадиона в Каварна.

16′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Игор Пластун направи 1:1 след изпълнение на корнер. Днешният капитан на шампионите надскочи Стефан Станчев и засече с глава.

10′

Валентин Йосков стреля встрани с глава след центриране на Георги Илиев.

4′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Марек Кузма изведе "моряците" напред след като получи топката от Георги Илиев пред вратарското поле и с лек удар се разписа за 1:0.

2′

Георги Илиев центрира много добре към Минчев, който засече с глава, но топката се отби в гредата.

1′

17 Иван Коконов 97 Томас Цвятков

Черно Море приема Лудогорец в мач без особена интрига. Срещата от 35-ия кръг на Първа лига започва 21:00 часа. "Орлите" вече си осигуриха титлата с актив от 80 точки и повечето от футболистите на Георги Дерменджиев вече излязоха в почивка.

Варненци пък ще търсят първа победа над разградчани от 12 мача насам. Наставникът на шампионите реши да даде шанс на юноши и резерви, които цял сезон не успяваха да се вредят до титулярно място.

"Моряците" са на 6-ото място с 46 точки, като взеха само една победа дотук в елиманциите и инкасираха цели 8 поражения (5 от които поредни).

Черно море няма победа над лудогорци в 12 поредни мача с тях след 31-ви август 2013-а (3:1 на "Тича"). Оттогава записа 5 равенства и 7 загуби в първенството срещу шесткратните шампиони.

Петър Курдов категоричен: Николай Митов е пътник!

Курдов категоричен: Митов е пътник!

"Няма да се получи тази симбиоза между сериозен човек като Боримиров и "колегата" му"

Емил Михайлов не успя да опази вратата си "суха" в нито един от осемте двубоя на варненци в плейофната фаза на първенството.

Лудогорец за първи път, откакто играе в елита, допусна 25 гола във вратата си в рамките на един сезон. През 2014/15 инкасира 24 попадения в 32 срещи.

Бранителят на Лудогорец - Хосе Паломино си отбеляза автогол в първия двубой с "моряците" през сезона, с който откри резултата при победата на лудогорци с 3:1 на 9-ти септември 2016-а и вкара гол в последния мач с варненци - 4:0 на 1-ви май тази година.

Единственият шампионатен мач през сезона, в който Лудогорец използва седмина българи (четирима в стартовия състав, трима като смени), бе победата с 2:0 на свой терен над Монтана в четвъртия кръг.