Бакалов заменя Лукоки.

87′

Дани Кики влиза на мястото на Мартин Минчев.

85′

Спасяване на Илиев!!! Мартин Минчев получи топката пред наказателното поле и с удар от движение нанесе удар, който падаше под гредата, но Тигъра изби в корнер.

78′

Патрик Андраде заменя Георги Илиев.

74′

Гостите поискаха дузпа за игра с ръка на Пламен Димов след удар на Шверчок, но Никола Попов прецени, че няма основания да посочи бялата точка.

73′

Пропуск на Шверчок!!! Лудогорец организира отлична атака. Кешеру изведе Марселиньо отдясно в наказателното поле, а бразилецът успя да намери оставения непокрит нападател. Полякът от няколко метра обаче стреля покрай вратата.

70′

Шверчок влиза на мястото на Горалски.

60′

Мартин Костадинов заменя Мирослав Енчев.

59′

Жълт картон за Петър Витанов.

58′

Адриан Попа заменя Вандерсон.

53′

Жълт картон за Пламен Димов.

51′

Генев загуби топката от Анисе пред наказателното поле. Мадагаскарецът опита силен удар, който бе блокиран от играч на "моряците".

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

40′

Жълт картон за Димо Бакалов, който се намира на резервната скамейка.

37′

Спасяване на Дюлгеров! Кешеру успя да намери Вандерсон в наказателното поле, но ударът на бразилеца бе отразен от стража.

36′

Ндонгала отне топката от Горалски и нахлу в наказателното поле на "орлите", но ударът му бе разочароващ.

35′

Виктор Генев бе близо до втори гол. Централният защитник отново бе изпуснат от защитата на гостите и с глава прати топката покрай дясната греда.

33′

Аристот Ндонгала опита да изненада Пламен Илиев с удар от далечна дистанция, но стражът внимаваше и спаси.

25′

Два последователни пропуска на Лукоки! Холандското крило опита да прехвърли Дюлгеров след неразбирателство между вратаря и Панов. Топката обаче рикошира в играч на "моряците" и мина над вратата. При последвалия корнер Лукоки бе оставен сам на дузпата, но стреля неточно.

24′

Жълт картон за Мирослав Енчев.

17′

Спасяване на Илиев! Ндонгала получи топката отдясно и центрира в наказателното поле, където Георги Илиев стреля с глава, но Тигъра се справи.

13′

ГООООООООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!!! Виктор Генев се разписа! Ндонгала центрира от пряк свободен удар, Георги Илиев оклони топката на близката греда, играчите на Лудогорец изпуснаха Генев и той с глава бе точен за 1:0.

12′

Жълт картон за Драгош Григоре.

11′

Витанов отне топката от играч на Лудогорец и подаде към Георги Илиев. Халфът стреля от далечна дистанция, но не затрудни Пламен Илиев.

4′

Анисе игра с глава след центриране от пряк свободен удар на Вандерсон, но Пламен Димов успя да избие топката в корнер. При ъгловия удар Драгош Григоре бе изпуснат от Димов и Василев и с глава от няколко метра стреля над вратата.

2′

Георги Илиев свали топката за Мартин Минчев, който с удар от границата на наказателното поле прати кълбото над вратата.

1′

71. Панайотов 88. Вандерсон
90. Минчев 92. Лукоки
99. Кики 90. Форстър

Черно море приема днес Лудогорец в мач, който може да се окаже последен за Антони Здравков в ролята на старши треньор на разградчани. Само победа ще запази поста на Сухия начело на "орлите", след като в първите си два мача от пролетния дял шампионите стигнаха само до равенства срещу Верея (0:0) и Ботев (Пловдив) (1:1).

Илиан Илиев и Черно море пък вече показаха, че знаят как да побеждават водещите отбори в Първа лига на стадион "Тича". От Варна на два пъти победен през този сезон си тръгна Левски, а при подновяването на шампионата в елита миналата седмица ЦСКА отстъпи с 0:2.

Цветомир Панов: Можем да изненадаме Лудогорец

"Фактите показват, че играем много силно като домакини"

За срещата с разградчани домакините отново ще разчитат на изтърпелите наказания Васил Панайотов, Пламен Димов и Петър Витанов. Аут за "моряците" са чужденците Жоржиньо и Кононго, които лекуват контузии.

Лудогорец също има проблеми. За разградчани аут е капитанът Светослав Дяков, който претърпя операция на менискус и ще отсъства от игра в следващите поне две срещи на "орлите".

Любопитно е да се отбележи, че Черно море се чувства изключително комфортно у дома през този сезон. За последно тимът загуби на "Тича" на 23 септември миналата година, когато отстъпи на Славия с 1:2, а след това "моряците" стигнаха до 6 последователни успеха във Варна.