Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+2′

Край на срещата.

82′

Христо Златински изпълни пряк свободен удар, търсейки Ивайло Михайлов, но Цветомир Панов се справи със ситуацията.

78′

Патрик Андраде излиза - на негово място Мехди Букаси.

78′

Илиан Илиев-младши влиза в игра на мястото на Родриго.

74′

ГООООЛ! Исмаил Иса бележи втория си гол в мача. Родриго центрира към наказателното поле, където Деян Иванов не успя да изчисти добре и топката стигна до Иса, който отново връща преднината от три гола за варненци.

72′

ГОООЛ! Петър Атанасов връща едно попадение за врачани.

68′

Мирослав Будинов заменя Ангел Лясков.

67′

Мартин Минчев е заменен от Жордао Кардосо.

60′

Родриго избра да стреля вместо да подаде на Мартин Минчев.

54′

Ивайло Михайлов заменя Симеон Мечев.

51′

ГОООЛ! Исмаил Иса бележи седмото си попадение от началото на сезона.

47′

Доминик Янков стреля по посока вратата на Митрович, но топката мина над нея.

46′

Даниел Гаджев, който има жълт картон, е заменен от Христо Златински.

45′

Начало на втората част.

30′
45′

Край на първата част.

42′

Ндонгала изпусна страхотен шанс да направи преднината на Черно море 3:0.

40′

Мартин Минчев стреля отдясно, но Красимир Костов се намеси и изби в ъглов удар.

31′

ГООООЛ! Мартин Минчев с второ попадение в срещата. Аристот Ндонгала с перфектен пас изведе Минчев на добра стрелкова позиция и 18-годишният талант я вкара за втори път в мрежата на Костов.

29′

ГОООЛ! Мартин Минчев открива резултата на "Тича". Родриго центрира в наказателното поле, където Исмаил Иса стреля с глава, но Красимир Костов се намеси, топката обаче стигна до Минчев и младокът не сбърка.

27′

Първият картон в мача е за Даниел Гаджев

26′

Добра атака на Черно море завърши със слаб удар на Васил Панайотов, който попадна право в ръцете на Красимир Костов.

25′

Симеон Мечев с хубаво дълго подаване се опита да намери Георги Вълчев, но Исмаил Иса се справи със ситуацията.

17′

Черно море получи правото да изпълни пряк свободен удар в близост до наказателното поле на врачани, след като Мартин Минчев бе фаулиран. Родриго центрира, но Ангел Лясков изчисти

14′

Андреас Васев центрира отдясно към Петър Атанасов, но той бе изпреварен от Виктор Попов.

10′

Дълго подаване към Исмаил Иса, но нападателят беше в положение на засада.

2′

Мартин Минчев с първи опит за изстрел към вратата на Костов, но топката мина встрани от вратата.

1′

Срещата започва с минута мълчание в памет на големия български актьор Стефан Данаилов.

1′

11 Мехди Букаси

Черно и Ботев Враца се срещат в двубой от 18-и кръг на efbet Лига. Двубоят във Варна е в събота от 12:30 часа.

В лагера на "моряците" контузени са Мирослав Енчев и Йонуц Нягу. Възстановен обаче е Аристот Ндонгала. Момчетата на Илиан Илиев имат отбелязани само 10 гола у дома, но пък прекъснаха серия от цели 385 минути без гол в елита. Варненци обаче никога не са губили от Ботев (Враца) у дома.

Групата на Черно море за Ботев (Враца)

Аут за двубоя е претърпелият операция на коляното Мирослав Енчев

Врачани пък ще са без Даниел Генов, Давид Рибейро и Валери Божинов, който има вирусно заболяване. Възстановен е Христо Златински, а Илия Миланов е наказан. Стана ясно, че Филип Ждерич напуска Враца, след като бе привлечен от Сашо Ангелов през септември. Врачани имат само точка и един отбелязан гол в последните 5 кръга.