Последен съдийски сигнал.

88′

Георгиев заменя Атанасов.

87′

Треньорът на вратарите в Ботев (Враца) Илиан Василев беше изгонен от главния съдия.

84′

Мощен изстрел на Тиаго!

Костов избива в корнер.

81′

Малинов сменя Пинто.

75′

Мауридеш сменя Али Соу.

73′

НОВА ГРЕДА!

Този път на Валери Домовчийски, който не успя да се разпише на празна врата.

Маркирана е и засада на Домо.

71′

ЦСКА предостави инициативата на съперника си.

Футболистите на Ботев (Враца) обаче не успяват да застрашат сериозно Черниаускас.

65′

Ненов сменя Стоев.

64′

Опит за задна ножица, от страна на Валери Божинов.

Топката е избита в ъглов удар.

58′

Дюлгеров сменя Перейра.

56′

ПРОПУСК на Божинов!

Не успява да се разпише той от бялата точка!

55′

Дузпа за Ботев (Враца)!

Нарушение на Чорбаджийски!

52′

Йордан Апостолов опитва да стреля отдалеч.

Гол няма.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме на двубоя едва ли се понрави на феновете по трибуните, поне що се касае до тези на отбора-домакин.

Ботев (Враца) отстъпи в почти всяко възможно футболно отношение на съперника си, като не създаваше атаки, но пък трябваше да се справя с много такива в полза на опонента.

Натискът на "армейците" даде ефект на сравнително ранен етап от мача, като в 13-ата минута резултатът беше открит.

До свободния удар в полза на ЦСКА, след чието изпълнение бе реализиран и голът за "червените", се стигна по изключително куриозен начин. Вратарят на Ботев - Красимир Костов се заблуди, че страничният арбитър е маркирал засада и игра с ръце извън пределите на наказателното си поле. Главният съдия реагира мигновено на случилото се и маркира нарушение на правилата.

При изпълнението на фаула също не липсваше нотка на изненада, като Кирил Десподов стреля силно, топката срещна една от страничните греди, върна се в тялото на Валери Божинов, след което влезе във вратата на Ботев (Враца).

В 39-ата минута преднината на столичани беше удвоена след чудесен пробив на Джеси в съперниковата половина от терена. Футболистът на ЦСКА, който се нагърбва с организирането на почти всяка акция на "армейците", пусна пас като по конец към сменилия в този мач голмайстора Мауридеш - Али Соу, който без да се подвоуми прати кълбото зад голлинията за 0:2.

Преди почивката Сашо Ангелов извърши промяна в постройката си, включвайки в игра Валери Домовчийски, но на първо време тази негова корекция на първоначалните му 11 избраници не сработи.

45′

Почивка.

41′

Домовчийски заменя Фиданин.

38′

ГОООООООООООООООООООООООЛ!!!

0:2!

Попадение на Али Соу!

Чудесно извеждащо подаване на Джеси, който организира цялата атака на "червените".

30′

Мощен изстрел от далечна дистанция на Апостолов!

Страхотна намеса на Черниаускас!

25′

Жълт картон и за Перейра.

22′

Жълт картон за Апостолов.

19′

ПРОПУСК!

Едвин Джеси асистира на Десподов, който реши да не стреля, а вместо това да върне топката към Соу.

Последният обаче не стига до кълбото.

Пропиляна възможност от "армейците".

18′

Засада на Емил Стоев.

Петър Атанасов все пак праща топката в мрежата, но голът няма да бъде зачетен.

14′

До свободния удар в полза на ЦСКА, след чието изпълнение бе реализиран и голът за "червените", се стигна по изключително куриозен начин.

Вратарят на Ботев - Красимир Костов се заблуди, че страничният арбитър е маркирал засада и игра с ръце извън пределите на наказателното си поле.

Главният съдия реагира мигновено на случилото се и маркира нарушение на правилата.

13′

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

Кирил Десподов изпълнява добре свободен удар и резултатът е открит!

0:1!

В крайна сметка топката се отби в гредата, а след това и в Божинов, след което влетя в мрежата.

Автогол на Божинов.

11′

Бодуров извежда Соу по чудесен начин!

Футболистът на "червените" не успява да си спре добре топката и губи контрола върху нея.

10′

Чорбаджийски се е включил в поредната атака на ЦСКА.

Стреля с глава, но ударът му не е точен.

7′

Прекалено настоятелен е Джеси в действията си.

Няма да бъде изненадващо, ако той стане следващият състезател, който ще получи жълт картон в мача.

4′

Жълт картон за Гаджев.

2′

Пробив на Кирил Десподов в полето на съперника.

Топката е избита в корнер, след опит на футболиста на "червените" да центрира.

Нищо интересно след изпълнението на ъгловия удар.

1′

94 Юлиан Ненов 27 Борис Секулич

Отборът на ЦСКА продължава своята гонитба с Левски за първото място. След като снощи "сините" записаха разгромна победа с 4:1 над Витоша (Бистрица) и се изкачиха на първото място в Първа лига, днес задачата на "червените" срещу Ботев (Враца) ще е абсолютно същата.

Срещата е от 20:00 часа, а столичани гостуват на новия отбор на Валери Божинов.

ЦСКА замина с 21 футболисти за лагера в Монтана

Вижте избора на Нестор ел Маестро

Старши треньорът на домакините Сашо Ангелов ще може да разчита на всички налични футболисти, тъй като няма кадрови проблеми в състава си и това дава надежда на отбора, че ще може да измъкне нещо от ЦСКА, тъй като всяка една точка за врачани е изключително ценна, докато не се отдалечат максимално от опасната зона в класирането.

Нестор ел Маестро пристигна в Монтана без Рафаел Енрике и Жеферсон, но всички останали играчи са на негово разположение.

"Червените" има само една победа като гост от началото на сезона - над Витоша с 2:0. Останалите визити обаче не завършиха с успех - 0:1 от Лудогорец и 0:0 с Ботев (Пловдив).